Aerogate Homes

Eladó ikerház
Siófok, 10 felett

+ 8 kép 1/11
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 435 632 Ft/m2
4 szoba
87 m²
10 felett
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 311
Vastag Ákos
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Örökpanorámás luxus – 58 m²-es tetőterasz a Balaton bűvöletében!
Vágyik egy olyan otthonra vagy nyaralóra, ahol a reggeli kávé mellé a magyar tenger látványa jár, és ahol a naplemente minden este privát mozifilmként elevenedik meg? Siófok egyik legszebb pontján kínáljuk eladásra ezt a modern, 2026. év végi átadású, prémium ingatlant.

Amiért ez a ház kiemelkedik a kínálatból:
- Lenyűgöző örökpanoráma: A kilátás már a földszintről is magával ragadó, de az emeleti, 58 m²-es exkluzív tetőteraszról egyenesen lélegzetelállító. Ez a tér tökéletes helyszíne lehet grillpartiknak, napozásnak vagy egy jacuzzi elhelyezésének.

Kültéri élettér:
- Ritka adottság, hogy a 78 m²-es hasznos lakótérhez összesen több mint 85 m² terasz tartozik (68 m² nyitott és 17,5 m² fedett rész), így az élettér tavasztól őszig megduplázódik!

Saját Kertrész:
- A 669 nm-es össztelken az ingatlanhoz egy kényelmes, 350 nm-es saját használatú kert tartozik.

Az ingatlan a mai legmagasabb energetikai elvárásoknak megfelelően épül:
- Fűtés: Modern, gazdaságos hőszivattyús rendszer.
- Hűtés: Minden helyiségben klímaberendezés gondoskodik a komfortról.

Időzítés:
- Az építkezés már zajlik, a várható kulcsrakész átadás 2026 év vége. Mivel az ingatlan még építés alatt áll, a belső kialakításban és burkolatok kiválasztásában még saját ízlésére szabhatja leendő otthonát.

Ez az ingatlan nem csupán egy téglaépület, hanem egy életstílus ígérete. Befektetésnek is kiváló, hiszen az örökpanoráma a Balatonnál mindig értékálló marad.

Miért érdemes most döntenie? Mivel az építkezés jelenleg az alapozási szakaszban tart, Ön még aktív részese lehet a belső kialakításnak. Ne kössön kompromisszumot mások választásával, álmodja meg saját otthona hangulatát!

Tekintse meg a terveket, és foglalja le álmai panorámáját még ma! Keressen bizalommal a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1436 e Ft
1193 e Ft -20%
Ennek az ára
Siófok átlagár
124.9 M Ft m Ft
118.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 10 felett

Eladó ikerházak a környékről

Siófok
Eladó ikerház

Siófok

220 M Ft
5 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

103.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

209 M Ft
4 + 1 szoba
152 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169 M Ft
12 szoba
240 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

85 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

209 M Ft
4 + 1 szoba
152 m²
Balatonszemes
Eladó ikerház

Balatonszemes

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Balatonmáriafürdő, Akácfa utca
Eladó ikerház

Balatonmáriafürdő

45 M Ft
3 szoba
77 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

130 M Ft
4 szoba
110 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

136.5 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonföldvár
Eladó ikerház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

129.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

249 M Ft
4 + 1 szoba
152 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó ikerház

Balatonmáriafürdő

44.7 M Ft
3 szoba
77 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

129.9 M Ft
4 szoba
107 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

165.397 M Ft
3 szoba
122 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

220 M Ft
5 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

103.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169 M Ft
12 szoba
240 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169.999 M Ft
6 + 1 szoba
135 m²
Balatonfenyves
Eladó ikerház

Balatonfenyves

72 M Ft
4 szoba
145 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

85 M Ft
3 + 1 szoba
68 m²
Balatonfenyves, Nagy László utca
Eladó ikerház