Oasis Residence

Eladó ikerház
Pilisjászfalu

+ 17 kép 1/20
97 000 000 Ft97 M Ft 1 492 308 Ft/m2
2 + 2 szoba
65 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 251
Lengyel Katalin
Szőnyi Home 2020 Bt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó modern ikerház Pilisjászfalun, a Somlyó Lakóvölgyben

Pilisjászfalun, a kedvelt Somlyó Lakóvölgyben,eladó egy 2023-ben épült, 65 m²-es, újszerű ikerház, kiváló adottságokkal és alacsony rezsivel.

Az ingatlanhoz egy 450 m²-es, gondozott kert tartozik, amely füvesített, virágoskerttel, magas ágyásokkal, málnával és szederbokrokkal, fákkal, valamint kerti sütőhellyel rendelkezik. A pihenést két terasz szolgálja: egy kb. 10 m²-es térkövezett terasz a tetőszerkezet alatt, valamint egy kb. 16 m²-es, pergolával fedett fa terasz. A telken továbbá egy térkövezett kocsibeálló található, ahol két autó kényelmesen elfér egymás mögött.

A ház elosztása praktikus és élhető:

3 hálószoba (9–10 m²)

nappali

külön fürdőszoba és WC

A belső kialakításra a minőségi anyaghasználat és a természetes színvilág jellemző: CPL beltéri ajtók, olasz burkolatok, valamint igényes, minőségi konyhabútor.

A fűtést és a melegvíz-ellátást Bosch Compress 3000 hőszivattyú biztosítja, a beltéri egység a fürdőszobában kapott helyet. A nappaliban egy Fisher klíma gondoskodik a kiegészítő fűtésről és a nyári hűtésről. Az ingatlanhoz tartozó 5,5 kW-os napelemrendszer rendkívül alacsony rezsit eredményez – az első éves elszámolás óta áramszámla nem keletkezett .

A riasztó- és kaputelefon-előkészítés kiépítésre került.

Műszaki jellemzők:

sáv alapozás

30 cm-es Leier tégla falazat

15 cm-es külső hőszigetelés

10 cm-es válaszfalak

Terran cserépfedés

üveggyapot tetőszigetelés

Irányár: 97 millió Ft

Ne hagyja ki ezt a kivétles adottságokkal rendelkező ingatlant.
Keressen bizalommal hétvgén is! :)

Lengyel Katalin

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Pilisjászfalun

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilisjászfalu m² ár
1492 e Ft
640 e Ft -133%
Ennek az ára
Pilisjászfalu átlagár
97 M Ft m Ft
45.9 m Ft -111%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilisjászfalu

Eladó ingatlanok a környékről

Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49 M Ft
2 szoba
50 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Ócsa
Eladó ikerház

Ócsa

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

93 M Ft
2 szoba
60 m²
Pilisjászfalu
Eladó ikerház

Pilisjászfalu

99.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

109.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

25 M Ft
2 szoba
50 m²
Domony
Eladó családi ház

Domony

120.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Gödöllő
Eladó telek

Gödöllő

22 M Ft
1095 m²
0 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

69.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Pilisjászfalu
Eladó ikerház

Pilisjászfalu

99.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

255 M Ft
5 szoba
230 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

99.9 M Ft
6 szoba
147 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

83.115 M Ft
2 szoba
70 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba