Seven Pearl

Eladó ikerház
Pécs

+ 13 kép 1/16
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 225 472 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999193
Palaczki János
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínálok Magyarürögi részen egy belső kétszintes, pár éve épült világos 3 háló+nappalis házat.Az ingatlan rezsije rendkívül kedvező, valamint 2 gépkocsival lehet parkolni.Gyorsan költözhető.Ir.ár:129,9mft

129900000 Ft

Referencia szám: HZ094362

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1225 e Ft
1074 e Ft -14%
Ennek az ára
Pécs átlagár
129.9 M Ft m Ft
117.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó ikerházak a környékről

Orfű
Eladó ikerház

Orfű

134.99 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

134.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
139 m²
Pogány, Móricz Zsigmond utca
Eladó ikerház

Pogány

120 M Ft
4 szoba
107 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

84 M Ft
5 szoba
168 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

29 M Ft
2 szoba
50 m²
Orfű
Eladó ikerház

Orfű

134.99 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

64.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
137 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

114.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

134.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

198 M Ft
7 szoba
250 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

59 M Ft
4 szoba
104 m²
Pécs, Pécsbánya, Csákány utca
Eladó ikerház

Pécs

37 M Ft
2 szoba
50 m²
Orfű
Eladó ikerház

Orfű

134.99 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Pécs, Siklósi külváros, Lőcse utca
Eladó ikerház

Pécs

59 M Ft
4 szoba
104 m²
Pécs, Kertváros, Pannónia utca
Eladó ikerház

Pécs

84 M Ft
5 szoba
168 m²
Pogány, Móricz Zsigmond utca
Eladó ikerház

Pogány

80.4 M Ft
3 szoba
80 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

5.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

0.115 M Ft
3 + 1 szoba
131 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
136 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

37 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

97 M Ft
5 szoba
120 m²
Pogány, Móricz Zsigmond utca
Eladó ikerház

Pogány

120 M Ft
4 szoba
107 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyhegyes
Eladó családi ház

Nagyhegyes

54.99 M Ft
2 szoba
79 m²
Beremend, 7827 Beremend, Petőfi Sándor utca 10