City Pearl

Eladó ikerház
Nyíregyháza, földszint

1/2
91 300 000 Ft91.3 M Ft 922 222 Ft/m2
3 szoba
99 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 409
Bugyi Zsuzsa
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza-Oros csendes, folyamatosan fejlődő részén, új parcellázású övezetben kínálunk megvételre egy kétlakásos, földszintes ikerház lakásait. 1 Lakás 98,5 M FT : A lakások praktikus elosztásúak: nappali + 3 szoba, saját garázzsal, kertkapcsolattal, 95,05 nm + 16,05 nm-es garázzsal rendelkezik, összessen 112nm-es. 2 Lakás : 91,3 M Ft N + 3 Szoba, garázs nélküli, kertkapcsolattal, 99nm. Főbb jellemzők: modern, kertvárosias környezet minőségi, 30 cm-es falazat + 15 cm hőszigetelés korszerű fűtés: hőszivattyú padlófűtés + radiátoros hőleadás műanyag, hőszigetelt nyílászárók antracit tető és nyílászárók – letisztult megjelenés garázs lakásonként napelem telepítés előkészítve Az ingatlan ideális választás családoknak, akik új építésű, energiatakarékos otthont keresnek nyugodt környezetben. Energetikai besorolás: A++.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal.Az ingatlan azonosítója: 100018Érdeklődni: +36304092510

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
922 e Ft
813 e Ft -13%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
91.3 M Ft m Ft
86.4 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba