Eladó ikerház
Nyíregyháza, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ikerház leírása
Nyíregyháza Nyírszőlős központjában, azonnal költözhető, 105 m²-es, 3 szoba + Nappalis 15nm-es teraszkapcsolattal, fürdő és 2 wc, gardróbszoba, járólap és laminált parketta burkolattal, 3 réteg üvegezésű műanyag nyílászárókkal, hőszivattyús padló fűtéssel, inverteres hűtő-fűtő klímával, 15 cm homlokzati 30 cm födémszigeteléssel ikerház leinformálható minőségi kivitelezőtől, 450 nm-es telken, 15 nm-es garázzsal megvásárolható. Az ár tartalmazza a kerítést is!
Kedvezményes hitellehetőség elérhető – kérje személyre szabott ajánlatunkat!Az ingatlan azonosítója: 99735Érdeklődni: +36702560693
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10.
3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, földszint