BAM Living

Eladó ikerház
Kerepes, Tetőtér

+ 2 kép 1/5
87 000 000 Ft87 M Ft 1 087 500 Ft/m2
4 + 1 szoba
80 m²
Tetőtér
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 572
Jekkel Béla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Örökpanoráma. Saját kert. Új otthon.

Kerepesen, a Panoráma lakóparkban eladó egy 80 m²-es ikerházfél 31 m² terasszal és 350 m² saját kerttel, kulcsrakész állapotban – most bevezető áron: 87 millió Ft-ért. Az ingatlan a helyi moratórium miatt 2027 tavaszáig nem kap csatornázási csatlakozási lehetóséget. Megoldást adhat fúrt kút és szikkasztó használata, ezzel a hitelre is képes lehet. Az ikerházfél akár egyben is megvásárolható a másik féllel!

A ház örökpanorámás, csendes zöldövezetben található, mégis csak 15 perc autóval a belvárostól. A közcsatornázás 2027 eleji moratórium feloldásig fúrt kúttal és szikkasztóval megoldott, így a mindennapi használat biztosított. A képek látványtervek, az építkezés folytatása az új tulajdonos bevonásával történik.

– Hőszigetelt falak és nyílászárók → alacsony fűtési költség
– Padlófűtés → modern kényelem
– Klímacsövezés előkészítve → bármikor beszerelhető
– Teljes gépészet → gyors beköltözés
– Minőségi burkolatok és belső ajtók → elegáns alapok
– Öntözőrendszer előkészítve → könnyű kertépítés

Ritka lehetőség: modern otthon panorámával és kerttel, most bevezető áron elérhető. Ez az ikerház fél nem csupán egy otthon, hanem önálló életstílus és biztos befektetés: örökpanoráma, kertkapcsolat, Akár államilag támogatott finanszírozás. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392881

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás ikerházak ára Kerepesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerepes m² ár
1088 e Ft
770 e Ft -41%
Ennek az ára
Kerepes átlagár
87 M Ft m Ft
84.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerepes, Tetőtér

Eladó ingatlanok a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Tahitótfalu
Eladó családi ház

Tahitótfalu

45 M Ft
3 szoba
83 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

142 M Ft
3 + 1 szoba
237 m²
Tök
Eladó ipari ingatlan

Tök

329 M Ft
4000 m²
1300 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

165 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Kerepes, Madarász u. közelében
Eladó ikerház

Kerepes

116 M Ft
5 szoba
147 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

40 M Ft
4 szoba
150 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

33 M Ft
2 szoba
70 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

90 M Ft
4 szoba
106 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2 szoba
70 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Mogyoród
Eladó családi ház

Mogyoród

149 M Ft
5 szoba
129 m²
Mogyoród
Eladó családi ház

Mogyoród

63.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

255 M Ft
5 szoba
195 m²
Kerepes, Alföldi utca
Eladó ikerház

Kerepes

90 M Ft
4 szoba
106 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

87.5 M Ft
4 szoba
103 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Szigetszentmiklós