City Pearl

Eladó ikerház
Kecskemét

+ 5 kép 1/8
28 700 000 Ft28.7 M Ft 410 000 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 304 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998539
Kálmán Anikó
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban!Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lakótér 304 nm-es telken.- Vegyes falazat.- Műanyag, redőnyös nyílászárók.- Konvektoros fűtés.- Összközműves.- Külön helyrajzi számos.- Tartozik hozzá egy kis garázs is.Ajánlom azoknak akik nem idegenkednek egy kis felújítástól. További részletekért illetve megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
További információ: +36303488102
Kálmán Anikó
Nemzetközi Értékesítő

Referencia szám: HZ060051-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás ikerházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
410 e Ft
858 e Ft 52%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
28.7 M Ft m Ft
68.2 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ikerházak a környékről

Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²
98 m²
Kecskemét, Szent László város, Nagyváradi utca
Eladó ikerház

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

104 M Ft
4 szoba
81 m²
Kecskemét, Szent László város, Nagyváradi utca
Eladó ikerház

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba
113 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba
109 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Izsák
Eladó ikerház

Izsák

39.9 M Ft
300 m²
67 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
4 szoba
150 m²
Soltvadkert
Eladó ikerház

Soltvadkert

15.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Szent László város
Eladó ikerház

Kecskemét

110 M Ft
4 szoba
117 m²
Kecskemét, Gerlice utca 24
Eladó ikerház

Kecskemét

161 M Ft
4 szoba
122 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

66.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca
Eladó ikerház

Kecskemét

121.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kiskunhalas
Eladó ikerház

Kiskunhalas

52 M Ft
4 szoba
160 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba