City Pearl

Eladó ikerház
Jászberény

+ 14 kép 1/17
85 990 000 Ft85.99 M Ft 614 214 Ft/m2
3 szoba
140 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 557 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 201
Oláh-Mórocz Zsanett
koRRektotthon.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Jászberényben kivételes lehetőséget kínálva egy globálisan exkluzív ingatlan a piacon.
Méretét tekintve 140nm, melyhez tartozik egy fűtött belső garázs, ahonnan a parkosított udvart lehet megközelíteni.
Az ingatlan két higéniai helyiséggel rendelkezik, amiből az egyik zuhanykabinnal, a másik káddal felszerelt.
Fűtését tekintve cirkó kazános, ez melett vegyestüzelésű kazán, kandalló és 4 db H-tarifás hűtő-fűtő klíma berendezések biztosítják a komfortos és energiatakarékos hőérzetet a házban.
Nyílászárói újjak, műanyagok, duplaüvegesek, redőnnyel, szúnyohálóval ellátottak.
Telek méretét tekintve 557nm, melyhez tartozik egy hátsó igényesen kialakított fedett terasz.
A ház szobái tágasak, világosak. A galériás nappali, étkező-konyha, belmagassága átlagon felüli.
Ezzel a tér sokkal nagyobbnak hat.
Az ingatlanban a hideg és meleg burkolatok gondosan kiválasztottak, stílusát tekintve mediterrán tipusú.
Kikapcsolódási lehetősége teljes mértékben adott a telek mérete miatt.
A 3%-os START hitelre minden tekintetben megfelel!
Tető szerkezete kiválló állapotban van, falai téglából épültek.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését forduljon hozzám bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás ikerházak ára Jászberényben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jászberény m² ár
614 e Ft
795 e Ft 23%
Ennek az ára
Jászberény átlagár
85.99 M Ft m Ft
64.8 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jászberény

Eladó ingatlanok a környékről

Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

79.99 M Ft
4 szoba
114 m²
Jászkisér
Eladó családi ház

Jászkisér

8.5 M Ft
2 szoba
74 m²
Fegyvernek
Eladó családi ház

Fegyvernek

13 M Ft
3 szoba
92 m²
Kőtelek
Eladó ikerház

Kőtelek

24.5 M Ft
5 + 1 szoba
153 m²
Tiszaföldvár
Eladó ikerház

Tiszaföldvár

26.5 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
Szolnok
Eladó ikerház

Szolnok

67.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó ikerház

Szolnok

82.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Kunszentmárton
Eladó ikerház

Kunszentmárton

10.5 M Ft
1 szoba
44 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

59.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Szolnok
Eladó ikerház

Szolnok

32.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

63.8 M Ft
4 szoba
79 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

59.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Kőtelek
Eladó családi ház

Kőtelek

290 M Ft
4 + 6 szoba
588 m²
Tiszatenyő
Eladó telek

Tiszatenyő

2.9 M Ft
1211 m²
0 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

64.95 M Ft
4 szoba
79 m²
Szolnok
Eladó ikerház

Szolnok

58.99 M Ft
4 szoba
131 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

25.2 M Ft
4 szoba
168 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

58.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

79.99 M Ft
4 szoba
114 m²
Jászberény
Eladó ikerház

Jászberény

58.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Jászberény, Dembinszky
Eladó ikerház

Jászberény

69 M Ft
2 + 2 szoba
93 m²
Túrkeve
Eladó családi ház

Túrkeve

29 M Ft
1 + 2 szoba
148 m²
Nagykörű, Köztársaság út
Eladó családi ház