City Pearl

Eladó ikerház
Hajdúsámson

+ 17 kép 1/20
91 900 000 Ft91.9 M Ft 866 981 Ft/m2
3 + 1 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 993
Lukovics Zsolt
Civis Otthon

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen-Martinkán az Iskola utcában eladó egy Új építésű 106 nm alapterületű ikerház egyik fele.

Az ingatlan főbb jellemzői.:

- az ingatlan alkalmas a jelenlegi támogatott hitelekre, 5 % áfára
- minőségi anyaghasználat és kivitelezés
- nappali + 3 szoba
- 90 nm lakrész
- 16 nm garázs
- 15 nm fedett terasz (fedése folyamatban)
- fűtése elektromosan megoldott
- kulcsra kész
- azonnal birtokba vehető (egy konyha szekrény és költözhető)
- beton alap + fémvázas könnyűszerkezeti felépítmény
- fürdőszoba külön wc
- mosó konyha
- az ikerház másik felében már laknak

Bővebb információkért kapcsolatban kérem keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
867 e Ft
741 e Ft -17%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
91.9 M Ft m Ft
77.8 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

55 M Ft
4 szoba
83 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

59.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

99.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

82 M Ft
4 szoba
105 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

67.7 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

69 M Ft
3 szoba
93 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

57.7 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

99.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

55 M Ft
4 szoba
83 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

84.9 M Ft
4 szoba