Seven Pearl

Eladó ikerház
Göd

+ 14 kép 1/17
129 500 000 Ft129.5 M Ft 1 036 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:1991

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 579
Iván Zoltán
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

OTTHON A PARK MELLETT ALSÓGÖD EGYIK LEGKELLEMESEBB RÉSZÉN!
Ha olyan otthont keres, ahol csendes, zöld környezetben élhet, mégis tágas terekkel és rengeteg lehetőséggel, akkor ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Alsógöd kertvárosi részén, saroktelken eladó egy 125 m²-es, garázskapcsolatos ikerház, amelynek egyik oldalán hangulatos fás park, az utca végén pedig kiserdő található így a természet közelsége minden nap élvezhető.
Ami igazán különlegessé teszi:
tágas, világos nappali teraszkapcsolattal
3 hálószoba + gardrób az emeleten
30 m²-es garázs
75 m²-es szuterén, amely akár vendéglakásnak, hobbihelyiségnek, edzőszobának vagy vállalkozásnak is kialakítható
rendezett kert faházzal és bográcsozóval
Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak vagy azoknak, akik egy nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének élni, mégis praktikus, tágas otthonra vágynak.
Mutatásban rugalmasak vagyunk.
Független és díjtalan profi hitelügyintézéssel állunk rendelkezésére!!
Írjon üzenetet vagy hívjon bizalommal a részletekért és a megtekintésért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
1036 e Ft
889 e Ft -17%
Ennek az ára
Göd átlagár
129.5 M Ft m Ft
122 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó ikerházak a környékről

Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Göd, Mayerffy József utca
Eladó ikerház

Göd

105 M Ft
5 szoba
145 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

126 M Ft
1 szoba
110 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

152.99 M Ft
4 szoba
160 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

119.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

369 M Ft
11 szoba
430 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

109.9 M Ft
5 szoba
121 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

119.9 M Ft
6 szoba
147 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

147.5 M Ft
4 szoba
168 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

44.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

124.99 M Ft
5 szoba
186 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

109.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

70.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

109.9 M Ft
5 szoba
121 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

126 M Ft
1 szoba
110 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

119.9 M Ft
6 szoba
147 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Göd
Eladó ikerház

Göd

45 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonőszöd
Eladó családi ház

Balatonőszöd

72 M Ft
4 szoba
92 m²