River Life

Eladó ikerház
Eger

+ 17 kép 1/20
118 000 000 Ft118 M Ft 836 879 Ft/m2
2 + 2 szoba
141 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 317
Bata Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Heves megye, Eger, Gerinc utca, 141 nm-es ikerházrész eladó. A 2002-ben, téglából épült, belső kétszintes ingatlan alsó szintjén tágas nappali, konyha, étkező, zuhanyzós fürdőszoba, kamra, előszoba, garázs és a teraszon keresztül megközelíthető kis udvar található. Az emeleten három hálószobát, gardróbot, fürdőszobát és közlekedőt alakítottak ki. A fűtésről cirkó gázkazán gondoskodik, radiátorok segítségével. Ablakai az alsó szinten műanyagok, a nappaliban redőnnyel szereltek. Az emeleten fából készült, Velux tetőtéri nyílászárókat építettek be, amiket sötétítővel láttak el. A komfortérzetet két, 2023-ban felszerelt klíma növeli. A vezetékes víz vízlágyító/szűrő berendezésen keresztül érkezik az ingatlanba. A tulajdoni lapon lakásként nyilvántartott ikerházrész jó állapotú, tisztasági festést, illetve egyéni igényeknek megfelelő átalakítást követően költözhető. Kialakításának, méretének és elhelyezkedésének köszönhetően ideális otthona lehet akár többgyermekes családnak is. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre. Felkeltették érdeklődését a leírtak? Egyeztessünk egy személyes megtekintés lehetőségéről! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, babaváró hitel, CSOK plusz, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
837 e Ft
772 e Ft -8%
Ennek az ára
Eger átlagár
118 M Ft m Ft
88.7 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger

Eladó ikerházak a környékről

Eger
Eladó ikerház

Eger

82.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Poroszló
Eladó ikerház

Poroszló

55 M Ft
4 + 2 szoba
147 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

54.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

82.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

118 M Ft
2 + 2 szoba
141 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

82.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Poroszló
Eladó ikerház

Poroszló

55 M Ft
4 + 2 szoba
147 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

118 M Ft
2 + 2 szoba
141 m²
Felsőtárkány
Eladó ikerház

Felsőtárkány

104.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

98.5 M Ft
5 szoba
190 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

54.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Hatvan
Eladó ikerház

Hatvan

70 M Ft
4 szoba
93 m²
Poroszló
Eladó ikerház

Poroszló

55 M Ft
4 + 2 szoba
147 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

57.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Felsőtárkány
Eladó ikerház

Felsőtárkány

49 M Ft
4 szoba
205 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116 M Ft
5 szoba
136 m²
Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz

43 M Ft
3 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Bázakerettye