Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó egy garázsos, nappali + 4 szobás, jó elosztású, építés alatt álló ikerházfél Dunakeszin – 849.000 Ft/m² áron!
Az ingatlan magas műszaki tartalommal készül: hőszivattyús padlófűtés, klíma, 3 rétegű nyílászárók, választható hideg- és melegburkolatok, beltéri ajtók, valamint szaniterek teszik teljessé az otthon érzetét.
A modern megjelenésű ház fekete tetőcseréppel és csatornával épül, elektromos garázskaput, valamint kerti víz- és villanykiállást is tartalmaz.
A kivitelező megbízható, referenciamunkái Dunakeszin megtekinthetők. Az átadás az idei év végére várható.
A kivitelezéssel kapcsolatos részletek még egyeztethetők – érdemes most lépni, amíg még van beleszólása a végső megjelenésbe!
Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink az ország összes pénzintézetének ajánlatai közül segítenek kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb konstrukciót – egyedi kedvezményekkel, teljesen díjmentesen.
A megtekintés vagy bővebb információ érdekében keresse bizalommal irodánkat!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 26. Utoljára módosítva: 2025. 07. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Dunakeszi