BAM Living

Eladó ikerház
Dunaharaszti

+ 6 kép 1/9
234 600 000 Ft234.6 M Ft 1 466 250 Ft/m2
4 szoba
160 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 531
Capella Vip Ingatlan
Debthouse

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Dunaharaszti Luxus Tópark lakóparkjában eladó ikerház.

160 m² lakótérrel, 46 + 12 m² terasszal, 450 m² telekkel és 21 m²-es garázzsal rendelkezik.

A ház helyiségei:

Földszint:
Konyha-étkező (23,69 m²)
Nappali (18,4 m²)
1 hálószoba (10,4 m²)
Fürdőszoba zuhanyzóval és toalettel (3,63 m²)
Külön toalett (2 m²)
Gépészeti helyiség (5,6 m²)
Előtér (3,44 m²)
Közlekedő (2,1 m²)
Gardrób (3,3 m²)
Garázs (21 m²)
Fedett terasz (11,6 m²)

Emelet:
3 hálószoba (13,7 m² gardróbbal + 10,85 m² + 10,85 m²)
Fürdőszoba káddal, toalettel és dupla mosdóval (7,7 m²)
Háztartási helyiség (4,4 m²)
Galéria üvegkorláttal, közlekedő (13,45 m²)
Tetőterasz (46,22 m²)

Főbb jellemzők:
A++ energetikai besorolás
12 kW-os Fisher hőszivattyú biztosítja a fűtést, hűtést és melegvizet
Padlófűtés minden helyiségben
Fan-coil rendszer a nappaliban és a szobákban
H tarifa (1x25A)
Leier 30-NF kerámiatégla falazat
10 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
Prémium Bramac antracit betoncserép
Elektromos ellátás: 3x20A betáp
LED-es hangulatvilágítás
RAVAK és Grohe szaniterek
Beépített, rejtett WC tartályrendszer
Design, színre fújt beton oldalkerítés
Hidegburkolt terasz
Várható átadás: 2026 október

A lakópark jellemzői:
Körbekerített terület, sorompós bejárat
0–24 órás portaszolgálat
Privát, homokos strand a parkon belül
Saját focipálya, teniszpálya és lábtenisz lehetőség
Játszótér
Wakeboard pálya
Jetskizési lehetőség
Parkon belüli étterem

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1466 e Ft
1157 e Ft -27%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
234.6 M Ft m Ft
163.9 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
5 szoba
108 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

168 M Ft
5 szoba
158 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

183.75 M Ft
4 szoba
147 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

145 M Ft
5 szoba
158 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
116 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

198 M Ft
5 szoba
165 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

187.2 M Ft
4 szoba
149 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

209 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft