BAM Living

Eladó ikerház
Diósd

+ 2 kép 1/5
106 500 000 Ft106.5 M Ft 1 252 941 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 992
Tálas-Kruchió Dorina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

**Eladásra kínálunk egy újonnan épülő, 85 nm es belső hasznos alapterületű ikerház utcafronti részét ! Diosdon, az Interspár mögött.** Az ingatlan 2026-ban épül, így minden részlete modern és legfrissebb építészeti trendek szerint lesz kialakítva.

Az építkezés most kezdődik, így a leendő tulajdonosnak van lehetősége egyes részletekben személyes ízlését érvényesíteni.

A telek 400 négyzetméteres saját, elkerített kialakítású lesz., biztosítva ezzel a privát tér és nyugalom érzetét. A ház 3 hálószobával, nappalival és étkezővel rendelkezik, amelyek ideális terepet nyújtanak a mindennapi együttléthez és a kikapcsolódáshoz. Értéke tovább növekszik autó beállóhelyel, így nem kell aggódni a parkolás miatt. Kulcsrakész ÁR: 106.5M ft
Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: kruchio.dorina@dh.hu tel.: +36/20-992-4118

Referencia szám: HZ053697-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás ikerházak ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
1253 e Ft
1196 e Ft -5%
Ennek az ára
Diósd átlagár
106.5 M Ft m Ft
141.2 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

199 M Ft
5 szoba
186 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

179.3 M Ft
4 + 1 szoba
174 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

279 M Ft
6 szoba
242 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

199 M Ft
5 szoba
186 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

185 M Ft
5 szoba