Astora Márvány8

Eladó ikerház
Debrecen

149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 153 077 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 210 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen egyik legkeresettebb kertvárosi részén, a Hatvan utcai kert csendes, családi házas környezetében kínálunk megvételre három exkluzív, újépítésű otthont.

A projekt azok számára készült, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a lokáció, az energiahatékonyság és a modern életminőség között. A belváros gyorsan elérhető, miközben a környezet nyugodt, zöldövezeti és családbarát.

A háromlakásos épületben 126–130 m²-es, átgondolt elrendezésű, nappali + 3 hálószobás otthonok készülnek, saját kertkapcsolattal, különálló garázzsal és privát terasszal.

A földszint központi eleme a közel teljes szintet átfogó, tágas nappali–étkező–konyha tér, ahol a funkciók természetes egységet alkotnak. Az egybefüggő, világos élettér modern és kiválóan élhető atmoszférát teremt – ideális családi mindennapokra, vendégfogadásra vagy nyugodt esti kikapcsolódásra egyaránt.
A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a privát terasz és kert felé, így a belső és külső terek harmonikusan kapcsolódnak egymáshoz.

A kisebb telekméret tudatos választás: élhető privát tér minimális fenntartási igénnyel.
Az ingatlanok korszerű levegő–víz hőszivattyús rendszerrel, mennyezethűtéssel és padlófűtéssel készülnek, helyiségenként szabályozható vezérléssel és kedvezményes H-tarifás mérőórával.

A kiemelkedő energetikai teljesítményről háromrétegű üvegezésű, 6 légkamrás nyílászárók, grafitos homlokzati hőszigetelés, ROCKWOOL ásványgyapot födémszigetelés és modern épületszerkezeti megoldások gondoskodnak.

A kényelmet tovább növeli:
- motoros, rejtett tokos alumínium redőnyök a hálószobákban,
- távvezérelt, hőszigetelt szekcionált garázskapu,
- riasztó előkészítés,
- TV- és internetcsatlakozás minden szobában,
- helyiségenként szabályozható fűtés-hűtés,
- valamint a minőségi burkolatok és igényes fürdőszobai kialakítás.

Az épület három dilatációs egységből áll, masszív monolit vasbeton alapozással és födémmel, hagyományos fa szerkezetű nyeregtetővel és Terrán Zenit Grafit beton tetőcserép fedéssel.

A belső kialakítás során a modern, letisztult megjelenés és a praktikus használhatóság egyaránt kiemelt szerepet kapott:
2,75 m belmagasság a földszinten,
2,55 m belmagasság az emeleten,
választható kerámia burkolatok bruttó 10.000 Ft/m² értékig,
választható laminált padló bruttó 6.000 Ft/m² értékig,
teljesen felszerelt fürdőszoba káddal, walk-in zuhanyfallal, beépített WC tartállyal és törölközőszárító radiátorral,
valamint a vételár részét képező pergolás teraszkapcsolat.

A kültér kialakítása szintén a kényelmet szolgálja:
térkövezett beállók,
füvesített kert,
kulékavics szivárgó sáv,
külön fogyasztásmérés lakásonként,
önálló villanyóra (3×16A),
külön H-tarifás mérőóra a hőszivattyúhoz.

Lakások adatai
1. lakás
Lakótér: 130 m²
Garázs: 20 m²
Terasz: 10 m²
Telekhányad: 212 m²
Elrendezés: nappali + 3 szoba

2. lakás
Lakótér: 128 m²
Garázs: 20 m²
Terasz: 10 m²
Telekhányad: 208 m²
Elrendezés: nappali + 3 szoba

3. lakás
Lakótér: 126 m²
Garázs: 19 m²
Terasz: 10 m²
Telekhányad: 207 m²
Elrendezés: nappali + 3 szoba

A Hatvan utcai kertben kevés hasonló újépítésű ingatlan érhető el, ezért a projekt hosszú távon értékálló választás lehet saját otthonnak és befektetésnek egyaránt.

Fix ár, 5% ÁFA
CSOK Plusz, Babaváró és hitel igénybe vehető

Várható átadás: 2026. szeptember

Részletes műszaki tartalommal és megtekintési lehetőséggel kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1153 e Ft
1076 e Ft -7%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
149.9 M Ft m Ft
132.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen