Avico Greentop

Eladó ikerház
Debrecen

179 900 000 Ft179.9 M Ft 967 204 Ft/m2
4 szoba
186 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Czeglédi Norbert
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen egyik legkedveltebb, családbarát részén, a Fészek Lakóparkban eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, kétszintes családi ház!

A 186 m² alapterületű, gondosan megtervezett otthon praktikus elrendezésének és világos tereinek köszönhetően ideális választás családok számára.
A földszinten előszoba, külön WC, zuhanyzó, gardrób, tágas nappali, étkező, konyha, kamra, valamint egy nagy méretű terasz kapott helyet, amely tökéletes színtere a pihenésnek és a vendégfogadásnak.

Az emeleten 3 kényelmes hálószoba, gardrób, fürdőszoba, külön WC, terasz és egy praktikus mosókonyha található, így a mindennapi élet minden igényét kiszolgálja.

Az ingatlant egy 499 m²-es, napos, körbekerített kert öleli körül, amely igazi családi élettérré lett kialakítva:
– külső konyharész
– sütögető
– kerti tároló
– 30 m³-es, gépesített medence

A ház 38 cm-es téglafalazattal, további 5 cm hőszigeteléssel, valamint kondenzációs gázkazánnal rendelkezik, amely gazdaságos és korszerű üzemeltetést biztosít.

Gondos tulajdonosainak köszönhetően az ingatlan jó állapotú, azonnal költözhető, és új lakóit várja.

Ha egy nyugodt környezetben lévő, mégis kiváló elrendezésű, kertkapcsolatos családi házat keres Debrecenben, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni. 3%-os OSP hitelre is alkalmas.

Nézzük meg minél hamarabb, és beszéljük át a részleteket személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
967 e Ft
1076 e Ft 10%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
179.9 M Ft m Ft
132.3 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²

Falusi CSOK ingatlanok