Astora Art House

Eladó ikerház
Debrecen, Tócóvölgy, Kishegyesi út

+ 15 kép 1/18
158 900 000 Ft158.9 M Ft 882 778 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 530 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 978
Szunyogh Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen egyik kedvelt városrészében, a Hatvani kertben eladó egy teljes körűen felújított, prémium minőségben kialakított családi ház.

Az ingatlan ikerházi kialakítású, ugyanakkor a lakóterek teljes mértékben szeparáltak – így önálló családi ház érzetét nyújtja, magas szintű privát szférával.

A 180 m²-es, kétszintes otthon kiváló elrendezésének köszönhetően nappali + 3 külön nyíló szobával és 2 fürdőszobával rendelkezik, így ideális családok számára is.

A ház egyik központi tere a prémium minőségű, teljesen gépesített konyha, amely egy tágas, elegáns étkezővel kapcsolódik össze – tökéletes helyszín a mindennapokra és a vendégfogadásra egyaránt.

A felújítás során minden részlet megújult:
- hang- és hőszigetelt nyílászárók,
- álmennyezetbe épített LED világítás,
- új, prémium burkolatok,
- elektromos redőnyök, valamint padlófűtés gondoskodnak a modern megjelenésről és a magas komfortérzetről.
Az étkezőben elhelyezett kandalló tovább növeli az otthon hangulatát.
A belső terek egyedi karakterét a különleges lépcsőmegoldás és az igényesen összehangolt anyaghasználat adja.

A fürdőszoba valódi különlegesség: relaxációra tervezett tér, ahol egy finn szauna is helyet kapott.

Az ingatlan egy 530 m²-es, hangulatos, jól kihasználható telken helyezkedik el, ahol a terasz és a kert ideális teret biztosít a pihenéshez és kikapcsolódáshoz.

Tökéletes választás családok számára, akik jól átgondolt elrendezésű, modern otthont keresnek.

Ne maradjon le róla – egyeztessen időpontot, és nézze meg személyesen is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
883 e Ft
1076 e Ft 18%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
158.9 M Ft m Ft
132.3 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Tócóvölgy, Kishegyesi út

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen