Aerogate Homes

Eladó ikerház
Debrecen, Belváros

+ 9 kép 1/12
208 000 000 Ft208 M Ft 1 253 012 Ft/m2
4 szoba
166 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 647
Tirpák Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új építésű luxus ikerház Debrecen – Pallag kiemelt lakóparkjában!

Debrecen egyik legnépszerűbb zöldövezeti városrészében, Pallagon kínáljuk megvételre ezt a modern technológiával és prémium anyagokkal megvalósuló, 166 m2-es, 4 szobával, 2 fürdőszobával, amerikai konyhás nappalival rendelkező kulcsrakész ikerházat. Az exkluzív lakópark egyszerre nyújt nyugodt, természetközeli életérzést és könnyű, gyors elérhetőséget a belvároshoz.

A kínálatban a „C” megjelölésű otthon mellett további 7, különböző alaprajzzal rendelkező, azonos minőségű otthon várja új tulajdonosát – így mindenki megtalálhatja az életstílusához leginkább illő megoldást.

Kiemelt előnyök:

- Két utcafronttal rendelkező telek, amely önálló családi ház érzetét biztosítja
- U-alakú kialakítás, amely körbeöleli a 315 m²-es privát kertet, teljes intimitást teremtve
- 2026. decemberi átadás – költözésre készen, kompromisszumok nélkül
- Magas minőségű műszaki tartalom, időtálló anyagok és precíz kivitelezés
- Szijjártó Krisztina belsőépítész által megálmodott, elegáns és modern enteriőr
- A részletes tervdokumentáció megtekinthető

Műszaki és kényelmi felszereltség:

- POROTHERM 30 KLÍMA falazat és AUSTROTHERM GRAFIT 80 hőszigetelés.
- Prémium alumínium vagy műanyag, háromrétegű üvegezésű nyílászárók, redőny és szúnyogháló előkészítéssel.
- Esztétikus, ragasztott tégla- és fahatású homlokzat modern szellőzőrendszerrel.
- Korszerű VAILLANT hőszivattyús fűtés-hűtés: mennyezeti panelek, padlófűtés, fan-coil és design radiátor kombinációja.
- Elektromos kazán tartalékként, H-tarifás kedvezményes árammal.
- Napelemes rendszer telepítésének előkészítése.
- Beépített riasztórendszer a biztonságért.
- Kulcsrakész kivitel: prémium konyhabútor, beépített gépek, minőségi szaniterek, modern csaptelepek, motoros garázskapu.

Ez az ingatlan azok számára készült, akik a legmagasabb színvonalat keresik – egy otthont, ahol a kifinomult dizájn, a csúcstechnológia és a természetközeli környezet egyedülálló harmóniát alkot.

Kérjen személyes bemutatót még ma, és biztosítsa be helyét Debrecen egyik legexkluzívabb otthonában!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1253 e Ft
830 e Ft -51%
1066 e Ft -18%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
208 M Ft m Ft
109.3 m Ft -90%
132.8 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház