City Pearl

Eladó ikerház
Debrecen, Belváros

+ 9 kép 1/12
208 000 000 Ft208 M Ft 1 359 477 Ft/m2
3 szoba
153 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 470 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 647
Tirpák Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új építésű luxus ikerház Debrecen – Pallag exkluzív lakóparkjában

Debrecen egyik legkeresettebb zöldövezeti részén Pallagon, a nyugalom és a modern kényelem tökéletes harmóniájában kínáljuk eladásra ezt az új építésű, magas műszaki tartalommal megvalósuló, kulcsrakész ikerházat. A kivételes elhelyezkedésnek köszönhetően a lakópark egyszerre biztosít csendes, zöld környezetet és gyors, kényelmes megközelíthetőséget a város bármely pontjára.

A „B” jelű ház mellett további 7, hasonló minőségű, de eltérő alaprajzú otthonból választhat – így megtalálhatja az életstílusához legjobban illőt.

Kiemelt előnyök:

- Két utcafronttal rendelkező telek, mely az ingatlant önálló családi ház érzetével ruházza fel.
- U-alakú elrendezés, mely körülöleli a 315 m²-es privát kertet, biztosítva a teljes intimitást.
- 2026. decemberi átadás, azonnali költözésre készen.
- Magas szintű, prémium műszaki tartalom, időtálló anyaghasználat.
- Szijjártó Krisztina belsőépítész által tervezett, kifinomult dizájn.

Műszaki és kényelmi felszereltség:

- POROTHERM 30 KLÍMA és AUSTROTHERM GRAFIT 80 falazat a kiemelkedő hőszigetelésért.
- Alumínium vagy prémium műanyag, háromrétegű üvegezésű nyílászárók, opcionális redőnyökkel és szúnyoghálóval.
- Ragasztott tégla és fahatású homlokzati burkolatok, modern, átszellőztetett rendszerrel.
- VAILLANT hőszivattyús fűtés-hűtés, mennyezeti panelek, padlófűtés, fan-coil és törölközőszárítós radiátor kombinációja.
- Elektromos kazán tartalékként, H-tarifás kedvezményes energiafelhasználással.
- Előkészítés napelemes rendszer telepítésére.
- Beépített riasztórendszer, biztonságos és nyugodt otthon.
- Kulcsrakész állapot: prémium konyhabútor, beépített gépek, szaniterek, csaptelepek és motoros garázskapu.

Ez az ingatlan azok számára készült, akik nem hajlandóak kompromisszumot kötni minőségben, kényelemben és dizájnban.

A pallagi lakópark exkluzív hangulata, a modern technológia és az elegáns belsőépítészeti megoldások együttesen teszik ezt a házat Debrecen egyik legkívánatosabb otthonává.

Kérjen személyes bemutatót még ma, és foglalja le új otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1359 e Ft
1147 e Ft -19%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
208 M Ft m Ft
130.9 m Ft -59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba