Aerogate Homes

Eladó ikerház
Debrecen

+ 9 kép 1/12
150 000 000 Ft150 M Ft 1 000 000 Ft/m2
5 szoba
150 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Sipos Bernadett
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

PRÉMIUM ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ DEBRECENBEN

Nem csak egy új ház – egy tudatos döntés a jövőre.

Debrecen egyik csendes, dinamikusan fejlődő részén kínálunk megvételre egy modern, igényesen megtervezett ikerházat, amely tökéletes választás családoknak és azoknak, akik hosszú távon is értékálló otthont keresnek.

- 150 m² átgondolt élettér
- Tágas nappali + 4 kényelmes hálószoba
- 2 fürdőszoba + külön háztartási helyiség
- Világos, nagy ablakos, élhető terek
- Saját, szeparált kert

A kivitelezés egyik kiemelkedő eleme a 65 cm-es elválasztó fal, amely kiemelkedő hangszigetelést biztosít – valódi nyugalmat teremtve.

Műszaki tartalom:
– hőszivattyús rendszer, padlófűtéssel
– hűtő-fűtő klíma
– korszerű, hőszigetelt nyílászárók
– prémium burkolatok és szaniterek
– igény szerint alakítható belső tér

Kültér:
– 26 m² földszinti terasz
– 49 m² emeleti terasz + 8,5 m² erkély
– saját gépkocsibeálló

Elhelyezkedés:
Nyugodt, családbarát környezet, kiváló infrastruktúrával.
Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek és a belváros is gyorsan elérhető.

Várható birtokba vétel: 2026. június

Ez az ingatlan nem csak egy lakás – hanem egy jól átgondolt, jövőbiztos otthon.

Ref.szám: 124309

*****

NEWLY BUILT, PREMIUM SEMI-DETACHED HOUSE FOR SALE IN DEBRECEN, AFTER ALMA STREET!

In one of Debrecen’s quiet and continuously developing areas, we offer for sale a modern semi-detached house currently under construction, an ideal choice for families and value-conscious buyers.

Main features:

150 m² net floor area

Spacious living room + 4 bedrooms

2 bathrooms, utility room

Bright interiors with large windows

Private, separated garden

65 cm thick separating walls – excellent sound insulation

Technical specifications:

Heat pump heating system with underfloor heating

Heating and cooling air conditioning

Thermally insulated windows and doors

Premium-quality finishes and sanitary ware

Interior layout customizable to the buyer’s needs

Outdoor areas:

26 m² ground-floor terrace

49 m² upper-floor terrace + 8.5 m² balcony

Private parking space

Location:

Quiet, family-friendly environment with excellent accessibility.
Schools, kindergarten, shopping facilities, and the city center are all just a few minutes away.

Expected completion: Spring 2026
Reference No.: 124309

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1000 e Ft
983 e Ft -2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
150 M Ft m Ft
165.6 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

185.5 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

159 M Ft
3 szoba
143 m²