BAM Living

Eladó ikerház
Debrecen

+ 11 kép 1/14
119 000 000 Ft119 M Ft 1 081 818 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Béla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen Kerekes-telep városrészében, egy igazán különleges, frissen felújított ház várja új lakóit, akik családos életvitelükhöz keresnek ideális otthont.

Eladásra kínálok egy telken belül két különálló, önálló lakrészként használható házat, amelyek ideálisak két generáció számára, vagy akár befektetésként is tökéletes választások.

Nagyobbik ház – teljeskörűen felújítva (70 m²)

A tágas, modern otthonban:

2 egész szoba

1 fürdőszoba

1 félszoba saját fürdőszobával

nappali + konyha + étkező

A ház teljes felújításon esett át, így azonnal költözhető, rendkívül kényelmes életteret biztosít.

Kisebbik ház – új építésű (40 m²)

A külön bejáratú, új építésű lakóegységben:

1 hálószoba

nappali + konyha + étkező

1 fürdőszoba

12 m²-es teraszkapcsolat

Kiválóan alkalmas szülőknek, nagyszülőknek, felnövő gyerekeknek, vagy akár bérbeadásra.

A két ház egy telken belül található, mégis jól elkülönülő, így mindenki élvezheti a saját privát életterét.
Remek lehetőség két generáció békés, mégis együtt élésére! A 12 négyzetméteres terasz pedig lehetőséget ad arra, hogy a szabadban is élvezhessük a kellemes időt, miközben a motoros redőnyök segítségével könnyedén szabályozhatjuk a fényt és a hőmérsékletet. Az ingatlan 500 négyzetméteres telekkel rendelkezik, amely lehetőséget nyújt a kertészkedésre vagy a gyerekek szabadban való játékára.

A környék csendes és biztonságos, ideális választás családok számára. Debrecen városának ezen része jól megközelíthető, a közlekedési lehetőségek kiválóak, így az ingatlan közelében buszmegállók találhatók, amelyek gyors és kényelmes eljutást biztosítanak a város központjába. A közelben található iskolák, óvodák és bevásárlási lehetőségek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapi élet kényelmes és gördülékeny legyen. Az ingatlan elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy a város nyüzsgésétől távol, mégis annak közelségében élvezhesse a természet és a csend nyújtotta előnyöket. Hátsó kert 100 nm felület. A Kerekes-telep kiváló választás mindazok számára, akik egy családbarát környezetben szeretnének otthont teremteni.

Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, kérem, ne habozzon keresni. Szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni álmai otthonát vagy befektetési lehetőségét ebben a vonzó környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1082 e Ft
1076 e Ft -1%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
119 M Ft m Ft
131.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

185.5 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

81.99 M Ft
3 szoba
195 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen