Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 4 kép 1/7
317 000 000 Ft317 M Ft 1 447 489 Ft/m2
5 szoba
219 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 1215 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dr. Kóczy Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

JÖVŐ OTTHONA= ZÖLD ENERGIA

HŐSZIVATTYÚVAL, Szigetüzemű NAPELEM rendszerrel. A legmagasabb AA++ energetikai besorolás. Alacsony energia igény közel NULLA rezsi. Budafok legnívósabb részén eladó új építésű, exkluzív kivitelezésű, kétszintes ikerházak mindkét fele garázzsal, kizárólagos használatú kerttel.

„A” Épület 4szobás
Hasznos alapterület: 181 m2
Földszinti terasz: 20 m2
Emeleti fedett terasz: 10 m2

„B” Épület 5szobás
Hasznos alapterület: 219 m2
Földszinti terasz: 28 m2
Emeleti fedett terasz: 27 m2
ÁRNYÉKOLÁS : Alumíniumból készült antracit-szürke színű
távirányítós redőny
Minden nyílászárón antracit-szürke szúnyogháló rendszer
HŰTÉS-FŰTÉS: Energiahatékony Levegő-hőszivattyúval üzemeltetett
mennyezet hűtés-fűtés.
SZELLŐZTETÉS: Lakásonkét hővisszanyerős szellőztető
RIASZTÓRENDSZER: Mozgás érzékelős riasztórendszer,okos otthon kezelőpanel
Esővízgyüjtő rendszer, Automata öntözőrendszer, Központi vízlágyító rendszer, Lakásokban éjszakai okos fények.
ÉPÜLET ENERGETIKA: AA++ Zöldotthon (Minimális energiaigényű)
SZIGET üzemű NAPELEM rendszer: A NAPELEM rendszerrel az épületek villamos energia igényét közel Nullára hozzuk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1447 e Ft
1222 e Ft -18%
1183 e Ft -22%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
317 M Ft m Ft
200.6 m Ft -58%
209.7 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.99 M Ft
4 szoba
151 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

139.96 M Ft
7 szoba
170 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 szoba
151 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.999 M Ft
4 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út