Aerogate Homes

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
111 990 000 Ft111.99 M Ft 933 250 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 530 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 714
Schill András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Kiváló szint eltolásos elrendezés: tágas nappali, konyha, mellékhelyiség, étkező plusz 2 hálószoba és fürdőszoba.

Tágas kert: örökzöldek, diófa és rózsabokrok biztosítják a nyári árnyékot és a privát pihenést!
Közel 20 nm-es terasz.
Felújított műszaki elemek: új tetőcserep, korszerű nyílászárók, új radiátorok és 3 db klíma a komfortért
Beépíthető tetőtér: akár extra szobák vagy + lakótér kialakítására is megfelelő.
Saját garázs.

‍‍‍ Családbarát: csendes kis utcák, zöld környezet – ideális kisgyermekes családoknak a nyugodt hétköznapokhoz.
Kiváló közlekedés: buszmegállók, éjszakai járatok a közelben gyors kapcsolat a várossal.
Szolgáltatások pár percre: iskola, óvoda, posta, gyógyszertár és bevásárlási lehetőségek – minden a közelben.
Campona karnyújtásnyira

Ne maradj le róla! Készülj fel a következő fejezetre — ez a ház már várja új tulajdonosát

AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391297

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
933 e Ft
1214 e Ft 23%
1153 e Ft 19%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
111.99 M Ft m Ft
110.6 m Ft -1%
108.6 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.999 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

138 M Ft
1 + 4 szoba
90 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 + 1 szoba
139 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.99 M Ft
4 szoba
151 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

232.7 M Ft
3 + 1 szoba
184 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.99 M Ft
4 szoba
151 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba