Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület, Budafok
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ikerház leírása
Budapest XXII. kerületében, Budafokon, az Árpád utcához közeli, csendes, családi házas övezetben eladó egy 70 m²-es ikerházfél, amelyhez saját használatú, 25 m²-es kert, valamint két külön bejáratú, összesen 40 m²-es pince és beépíthető padlás is tartozik.
Az ingatlan az elmúlt évek során több ütemű felújításon esett át:
•2019-ben új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, háromrétegű, biztonsági üvegezéssel,
•2022-ben hűtő-fűtő klíma került beszerelésre,
•2023-tól új kondenzációs gázkazán gondoskodik a fűtésről és a melegvíz-ellátásról, valamint elkészült a 16 cm-es Baumit külső hőszigetelés is,
•2024-ben megtörtént a teljes belső festés.
Az épület tégla és kő vegyes falazatú, stabil szerkezettel. A konyhához egy kis kamra is tartozik, amely praktikus tárolási lehetőséget biztosít. Az ingatlanban emellett egy fatüzelésű cserépkályha is található.
A teljes épület osztatlan közös tulajdonban van, azonban ügyvédi használati megállapodás készült, amelyben a kizárólagos használati viszonyok részletesen rögzítve vannak, térképmelléklettel alátámasztva. Ennek köszönhetően a két lakás teljesen elkülönül, mind fizikailag, mind használati jog szerint.
A parkolás az utcán ingyenesen biztosított.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben található óvoda, iskola, CBA, patika, játszótér, sportpálya, kutyafuttató, konditerem, szépségszalon.
10–15 perces sétával elérhetők a busz- és villamosmegállók, vasútállomás, valamint házi- és szakorvosi rendelő, gyógyszertár, pékség, piac, vegyesbolt, lottózó.
Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik Budapesten szeretnének élni, ugyanakkor fontos számukra a nyugodt, kertvárosias környezet, elérhető közelségben minden fontos szolgáltatással.
Ha szeretné megtekinteni az ingatlant, vagy bármilyen kérdése felmerül kérem keressen bizalommal.
Budafok, eladó ház Budafok, ikerház Budafokon, eladó ikerházfél, felújított ikerház, eladó ingatlan 22. kerület, eladó ház 22. kerület, kertvárosi ingatlan, családi házas övezet, tégla ház, ingyenes parkolás, 3 szobás ház
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08.
3 szobás ikerházak ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XXII. kerület, Budafok