Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 7 kép 1/10
49 900 000 Ft49.9 M Ft 712 857 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:1962

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 709 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Befektetők figyelem!

Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es telek részen!

Az ingatlan 2 külön lakrészből áll, az udvaron továbbá 2 tároló egység is található.
A telekre több autóval is be lehet állni.

Ha felkeltette érdeklődését, további kérdéseivel, vagy megtekintésért hívjon, akár hétvégén is!
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: HZ010444-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
713 e Ft
959 e Ft 26%
1168 e Ft 39%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
129.6 m Ft 62%
64.3 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

51 M Ft
1 szoba
26 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
37 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

147.5 M Ft
4 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

118.8 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Radnóti Miklós utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

41.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület