Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 5 kép 1/8
144 500 000 Ft144.5 M Ft 963 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998429
Kollát Renáta
Duna House - Vecsés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ELADÓ PRÉMIUM MINŐSÉGŰ ÚJ ÉPÍTÉSŰ KÉTSZINTES IKERHÁZ A 18.ker kiváló részén a GANZKERTVÁROSBAN.

Kiváló kialakítású 5 szobás, 150 m2-es alapterülettel, garázs az ingatlanban, telek mérete 400m2.

OTTHON START HITEL ÉS CSOK PLUSZ IGÉNYELHETŐ 10%-os önerővel foglalható.

Kialakítása földszinten : garázs 25,21m2, szoba, zuhanyzó+wc, kamra, konyha+étkező, nappali,  tágas terasz

emeleten: 3 szoba, fürdő+wc, házt helyiség, gardrób, közlekedő

Fűtést hőszivattyú biztosítja, padlófűtés mindenhol, napelem előkészítve. További riasztó kamera rendszer és elektromos redőny előkészítése lesz, elektromos garázskapu. Nappaliban inverteres klíma a vételár részét képezi.

Műszaki paraméterek: teherhordó falak 30-as Porotherm téglából a válaszfalak 10-es téglából készülnek a külső szigetelés 15 cm.

Választható:  hideg és melegburkolat 6000 Ft/ m2 , beltéri ajtók 80.000 Ft / db, szaniterek 350.000 Ft -ig választhatók.

Műszak tartalom kérhető a helyszínen, további referencia ingatlanok is megtekinthetők.

Közelben: Iskola, Óvoda, Bölcsőde, Boltok

Királyhágó utca, Halomi út és Üllői úthoz közel.

Jöjjön el nézzük meg együtt az ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
963 e Ft
913 e Ft -5%
1156 e Ft 17%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
144.5 M Ft m Ft
131 m Ft -10%
167.1 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

125 M Ft
7 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
134 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház