Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros

149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 048 252 Ft/m2
4 szoba
143 m²

Részletes adatok

Telekméret: 475 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budapesten a 17. kerületben - új építésű - ikerházfél eladó!

A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes nettó 143 nm alapterületű garázzsal együtt!

Földszinten 1 tágas amerikai konyha étkezővel, 1 előszoba,1 fürdőszoba kerül kialakításra.
Felső részen 3 szoba, 1 gardrób, 2 fürdőszoba, 1 háztartási helyiség kerül kialakításra.

Alaprajzot tudunk küldeni!

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákoskeresztúr m² ár
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1048 e Ft
889 e Ft -18%
1262 e Ft 17%
1157 e Ft 9%
Ennek az ára
Rákoskeresztúr átlagár
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
97.6 m Ft -54%
136.7 m Ft -10%
165.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
123 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
114 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Búbosbanka utca
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
6 szoba
260 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
4 szoba
100 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba