Oasis Residence

Eladó ikerház
Budapest, XIX. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 249 107 Ft/m2
4 szoba
112 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 60 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 229
Hajas Zsuzsanna
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Kispest-Óvárosában, garázsos, 4 szobás, kertkapcsolatos lakás eladó!
Budapest, XIX kerületében, csendes, nyugodt zsákutcában kínálok eladásra 1 db, új építésű, belső 2 szinten nettó: 112 nm, 4 szobás, praktikus elrendezésű, garázsos ikerházi lakást, 60 nm saját, elkerített telekkel. Víz, csatorna, villany van.
A lakás modern, letisztult stílusú, amelyhez saját kertkapcsolat tartozik – tökéletes választás mindazoknak, akik a városi élet kényelmét egy kis zöld nyugalommal szeretnék ötvözni.
Az ingatlan külön mérőórákkal, és külön helyrajzi számmal rendelkezik, a tulajdoni viszonyokat társasházi alapító okirat szabályozza. Az ingatlan jogi besorolása társasházi lakás.
Elrendezés földszint: előtér, amerikai konyha-nappali terasz kapcsolattal, tároló, wc, lakáskapcsolatos, fűtött, 15,5 nm garázs, 60 nm saját kert.
Emelet: közlekedő, 3 szoba, fürdőszoba wc-vel, 6 nm erkély.
Műszaki adatokból ízelítő:
-Ytong 38 cm tégla falazat,
-3 rétegű műanyag nyílászárók redőny, szúnyogháló előkészítés,
--a fűtést-hűtést, és a meleg vizet: HŐSZIVATTYÚS rendszerszer (levegős) biztosítja. Alacsony rezsivel számolhat a hőszivattyús rendszernek és az ELMŰ-nél megigényelhető H tarifájú KEDVEZMÉNYES áram díjszabás igénylésének köszönhetően, mellyel sokat spórolhat a fűtési szezon alatt! A H tarifa műszaki előkészítése megtörtént.
- villamosenergia ellátottság 3 x 25 A,
Az épület 100%-ban padlófűtéssel rendelkezik, amely magasabb komfortfokozatot, költséghatékonyságot és jobb bútorozhatóságot biztosít.
-25 cm-es födémszigetelés,
-pakolható padlás,
-padlófűtés a garázsban,
-elektromos garázskapu,
-elektromos kerti kapu,
-betoncserép,
-alap kertrendezés,
-gyalogos és gépkocsi beálló viacolorral kirakva,
Az ingatlanra jellemzők a nagy méretű nyílászárók, világos terek, minőségi burkolatok.
A lakás különlegessége a hangulatos kert, amely ideális reggeli kávézáshoz, pihenéshez vagy akár baráti összejövetelekhez.
Az ingatlan megépítése során modern, energiatakarékos megoldások kerültek alkalmazásra, megfelelve a mai kor elvárásainak.
Egyénre szabott fizetési ütemezés a kivitelezővel egyeztetve.
Nagyobb értékű gépjárművet, vagy budapesti, illetve főváros környéki lakást a tulajdonos beszámít a vételárba!
Az ingatlan hitelezhető, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk, kérje személyre szabott ajánlatunkat.
Részletes tervdokumentációt, műszaki leírást, alaprajzokat a helyszínen tudok adni.
A projekttel kapcsolatos további kérdéseivel forduljon hozzám bizalommal, visszahívom, ha hívását épp nem tudom fogadni.
Kulcsrakész ár: 139.900.000,-Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1249 e Ft
1182 e Ft -6%
1156 e Ft -8%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
120.1 m Ft -16%
167.1 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
95 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

289 M Ft
7 szoba
387 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
95 m²
XIX. kerület, Nagysándor József utca
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

105 M Ft
4 + 1 szoba
108 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft