Aerogate Homes

Eladó ikerház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
379 000 000 Ft379 M Ft 1 184 375 Ft/m2
5 szoba
320 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Keszler Anna
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Testvérhegy villanegyedében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában eladásra kínálunk egy 2005-ben épült luxuskivitelű ikerház egyik felét. Az ingatlan 321 m2, 3 szinten (garázsszint, földszint és emelet) Saját telek területe: 500 m2, mely a képeken látható örökzöld növényzetnek köszönhetően a maximális intimitást biztosítja.
A garázsszinten található 2 autó és akár több motor számára kényelmes méretű garázs, gépészeti helyiség. A szauna és konditerem helyiség 30nm, valamint a hozzá kapcsolódó, de külön nyíló tároló 10nm.
Zárt lépcsőházon keresztül jutunk fel a nappali szintre, ahol megtalálható az előszobából nyíló vendég mosdó, egy kényelmes gardrób. A nappali-konyha-étkező tér egyben 80nm, melyből a nappali 48nm-es impozáns belmagasságával és hatalmas nyílászáróival kapcsolódik a nyugati fekvésű intim kertkapcsolathoz.
Az emeleten található 4 kényelmes méretű hálószoba (13, 15, 19 és 19 m2-es), 2 fürdőszoba, 1 mosókonyha és egy gardrób. A két nyugati fekvésű hálóból megközelíthető az emeleti terasz is.
2005-ben az építtető saját részére kivitelezte az ingatlant, így az akkori maximális minőségű fa thermo nyílászárók kerültek beépítésre és a szigetelés is hibátlanul funkcionál.
2021-ben tulajdonosa felújította. Munkálatok részletezése: új konyha került kiépítésre gépesítéssel (kivéve hűtőszekrény) fürdőszobák új burkolatot kaptak, új szaniterekkel és szerelvényekkel. A nyílászárókra az elektromos redőnyökhöz a vezetékeket előkészítették, kültéri kameráknak elektromos kiállások kiépítése, a spot lámpákat energiatakarékos led fényekre cserélték, a hálószobák új burkolatot kaptak, valamint új videokaputelefon került kiépítésre.
Új, 3 fázisú digitális villanyóra került beépítésre, mely alkalmas a napelem rendszer fogadására is.
Extrák:
Beltéri extrák: vízlágyító berendezés, minőségi fa nyílászárók, fatüzelésű kandalló, légkondicionáló minden helységben, riasztórendszer kültéri érzékelőkkel is ellátva, központi porszívó, szúnyoghálók.
Kültéri extrák: automata kapu és garázsajtó, fűtött garázsfeljáró, kültéri riasztó, örökzöld kert, automata öntözőrendszer, külön vízórával.
Fűtés: gázkazán, mindkét szinten padlófűtéssel + radiátorokkal
Emeletenként külön-külön programozható a fűtésrendszer (a padlófűtés és a radiátor kör is külön-külön), valamint helységenként külön is szabályozhatók a radiátorok.
Az ingatlan frissen festve, üres és azonnal költözhető.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1184 e Ft
1494 e Ft 21%
1168 e Ft -1%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
379 M Ft m Ft
268.6 m Ft -41%
203.9 m Ft -86%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

295 M Ft
5 + 1 szoba
185 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

299 M Ft
6 szoba
172 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

349 M Ft
4 + 1 szoba
181 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

53.5 M Ft
1 szoba
21 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

219 M Ft
3 + 2 szoba
151 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

229 M Ft
3 + 2 szoba
151 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

345 M Ft
5 + 2 szoba
189 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

259 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

64.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft