Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, III. kerület

+ 2 kép 1/5
222 500 000 Ft222.5 M Ft 1 885 593 Ft/m2
5 szoba
118 m²
építés éve:2027

Részletes adatok

Telekméret: 775 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 828
Füredi Felícia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Aranyhegy – exkluzív ikerház, önálló villa élménnyel

Aranyhegy egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy prémium minőségben épülő ikerház felet, amely kialakításának köszönhetően minden szempontból egy önálló családi ház kényelmét és intimitását biztosítja.

A 118 m²-es, amerikai konyhás nappali + 4 szobás otthonhoz egy közel 300 m²-es sík, szeparált kert tartozik, ahol a tágas, kertkapcsolatos terasz és az emeleti erkély ideális helyszínt nyújt a mindennapi feltöltődéshez.

Kiemelt műszaki tartalom és komfort:
-monolit vasbeton födém, korszerű falazat
-grafitos hőszigetelés, 3 rétegű nyílászárók
-energiatakarékos levegő–víz hőszivattyú
-mennyezeti hűtés–fűtés és padlófűtés
-helyiségenként szabályozható klíma
-motoros redőnyök, szúnyoghálóval
-3×25A elektromos kapacitás
-napelem és elektromos autótöltő előkészítés

A belső kialakítás korai vásárlás esetén szabadon alakítható, a burkolatok és szaniterek választhatók, így az otthon valóban a leendő tulajdonos igényeire szabható.

A modern építészeti megjelenés, az átgondolt térszervezés és a magas műszaki tartalom együttesen biztosítják az ingatlan hosszú távú értékállóságát és kiemelkedő lakóélményét.

Lokáció: csendes, zöld környezet, mégis kiváló elérhetőség – a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások és tömegközlekedés néhány percen belül.

Az ikerház másik fele hasonló elrendezésű, kisebb telekrésszel, ugyanakkor egy plusz pinceszinttel bővített, ahol egy kényelmes kétállásos mélygarázs, gépészeti helyiség és egy 8,5 m²-es tároló kap helyet. A 143 m² hasznos alapterületű ingatlan irányára 255,9 millió Ft.

A lakások tervezett átadása 2027. február.

Jöjjön el, nézze meg és tegyen ajánlatot!
ID:395024 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395024

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1886 e Ft
1501 e Ft -26%
1183 e Ft -59%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
222.5 M Ft m Ft
270.9 m Ft 18%
209.7 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

259 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

269.9 M Ft
5 szoba
161 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

365 M Ft
4 + 1 szoba
181 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

239 M Ft
6 szoba
188 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

249.99 M Ft
5 szoba
149 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület, ARANYHEGY
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

265 M Ft
5 szoba
210 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület