Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, III. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
255 900 000 Ft255.9 M Ft 1 312 308 Ft/m2
4 szoba
195 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 388 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Kiss Jutka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ ikerház ARANYHEGY közepén!

Eladó a III. kerületben, Aranyhegyen, új építésű házak környezetében, nettó 143 nm-es, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, nagy teraszos, tripla komfortos, ideális belső elrendezésű ikerház, 2 db teremgarázs hellyel, 388 nm-es saját telekkel.

A gondos tervezésnek köszönhetően az ingatlan kényelmes élettereket kínál:
- földszinten amerikai konyhás nappali terasz kapcsolattal, fürdőszoba, előtér,
- az emeleten 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, előtér, 4 nm-es erkély,
- a garázs szinten 2 autó részére teremgarázs hely, valamint a gépészet és egy tároló került kialakításra.

Az ikerház másik fele is hasonló elrendezésű, földszinten amerikai konyhás nappali, dolgozó vagy vendégszoba, kamra, fürdőszoba, az emeleten 3 hálószoba, két fürdőszoba. Ehhez a lakáshoz 2 db felszíni beálló tartozik.
Ennek az ára: 222.5MFt

Az ingatlan kiemelkedő műszaki tartalommal készül:
- monolit vasbeton födém, kerámia falazat,
- hőtechnikailag méretezett grafitos hőszigetelés,
- 7 légkamrás, 3 rétegű üvegezéssel ellátott, kívül a homlokzat színéhez illeszkedő, belül fehér színű műanyag nyílászárók,
- motoros redőnyök, szúnyoghálóval,
- hőszivattyús fűtés, padlófűtéssel,
- mennyezet hűtés-fűtés,
- választható hideg és meleg burkolatok, szaniterek, belső ajtók,
- térkövezett gépkocsi behajtó.

Szolgáltatások a közelben: élelmiszerbolt, pékség, játszótér, kávézó.
Tömegközlekedés: 160-as és 219-es buszjáratok 5-10 perces sétával elérhetőek.

Az átadás várható ideje: 2026. december.

Hívjon a részletekért, a részletes műszaki tartalomért.

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.
Hitelszakértőnk teljes körű ügyintézéssel áll Vevőink rendelkezésére, legyen szó OTTHON START, CSOK+, BABAVÁRÓ vagy a legjobb piaci hitelről.
Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1312 e Ft
1721 e Ft 24%
1157 e Ft -13%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
255.9 M Ft m Ft
237.7 m Ft -8%
165.7 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

295 M Ft
5 + 1 szoba
185 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

219 M Ft
3 + 2 szoba
151 m²
III. kerület, Filatorigát, Bécsi út
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

289 M Ft
6 szoba
172 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

312 M Ft
8 + 2 szoba
390 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület