Astora Art House

Eladó ikerház
Budapest, III. kerület, földszint

+ 1 kép 1/4
319 000 000 Ft319 M Ft 1 627 551 Ft/m2
4 szoba
196 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 375 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Kiss Jutka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, PANORÁMÁS IKERHÁZ a III. kerületben, ÜRÖMHEGYEN!

ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGEK, IGÉNYES, MODERN OTTHON, KIVÁLÓ KÖRNYEZETBEN!

Belső válaszfalak igény szerint módosíthatók!

Megbízható, számos referenciával rendelkező kivitelező, referencia házak megtekinthetők!!
Eladó a III. kerületben, Ürömhegyen, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, dupla komfortos ikerfél családi ház garázzsal, 375 nm-es telekkel.

A nettó alapterület 158 nm + terasz, + erkély.

A ház a mai kor igényeinek megfelelő formatervezéssel, magas színvonalú műszaki paraméterekkel és energetikai elvárásoknak megfelelően épül.

Műszaki tartalomból:
-főfalak 30-as Porotherm téglából, 15 cm-es hőszigeteléssel,
-hőszivattyús fűtés, padlófűtéssel,
-mennyezeti hűtés-fűtés,
-3 rétegű, hőszigetelt üvegezésű nyílászárók, elektromos alumínium redőnnyel, szúnyoghálóval,
-választható minőségi hideg és meleg burkolatok, szaniterek, csaptelepek,
-üvegkorlátok,
-elektromos garázskapu.

Belső kialakítás:
-földszinten: amerikai konyhás nappali terasz kapcsolattal, szoba, fürdőszoba, előtér,
-emeleten: 2 szoba, fürdőszoba, közlekedő, erkély,
-alagsorban: dupla garázs, tároló, mosókonyha-gépészeti helyiség, előtér, lépcsőház.

A közelben bevásárlási lehetőség, buszjáratok, valamint vonat is elérhető.

Hívjon a részletekért, a részletes műszaki tartalomért.

Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1628 e Ft
1687 e Ft 4%
1156 e Ft -41%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
319 M Ft m Ft
240.7 m Ft -33%
167.1 m Ft -91%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

265 M Ft
5 szoba
193 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
III. kerület, Ürömhegy, Kőpor utca
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

265 M Ft
5 szoba
193 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

295 M Ft
5 + 1 szoba
185 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

239 M Ft
6 szoba
188 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

269.9 M Ft
5 szoba
161 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

239.9 M Ft
4 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

324.9 M Ft
4 szoba
177 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

229.9 M Ft
4 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

259 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba