City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, II. kerület

+ 12 kép 1/15
314 000 000 Ft314 M Ft 2 180 556 Ft/m2
4 szoba
144 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 550 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 458
Potoczki László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, PANORÁMÁS IKERHÁZ a II. kerület zöldövezetében - modern otthon LUXUS KIVITELBEN
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén, Remetekertvárosban kínáljuk megvételre ezt a kifinomult stílusban épülő ikerházat, amely minőségi anyaghasználatával, elegáns megjelenésével és korszerű technológiáival a legmagasabb elvárásoknak is megfelel.
Az épület 2026. tavaszán kerül átadásra, így még lehetőség van az egyéni igényekhez igazított belső kialakításra is.

A KÖRNYEZET
A környék hangulata a nyugalmat és a természet közelségét kínálja, miközben a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások is karnyújtásnyira találhatók.
A közelben több nemzetközi és magyar iskola is elérhető (pl. Gustave Eiffel Francia Iskola, American International School, British International School, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium).
A Hűvösvölgy központja és a budai bevásárlóközpontok pár perc alatt elérhetők, a környék pedig számtalan kiránduló- és sportolási lehetőséget kínál.

A HÁZ FŐBB JELLEMZŐI
- Nettó alapterület: 145 nm, bruttó kb. 163 nm
- 3 szint, tágas nappali-étkező-konyha (32,6 nm)
- 3 szoba, 2 fürdőszoba, 1 WC mosdóval, 2 gardrób, 1 mosókonyha
- hatalmas terasz olasz, LED-világítással ellátott bioklimatikus pergolával
- 2 erkély, összesen 16 nm
- 18 nm-es garázs + 1 külső beálló
- Saját, 550 nm-es telekrész, parkosított kerttel és automata öntözőrendszerrel

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG
- Falazat: Porotherm 30 tégla, 15 cm grafitos hőszigeteléssel
- REHAU 6 légkamrás, 3 rétegű üvegezésű nyílászárók, ALUPROF alumínium tolóajtók
- Daikin hőszivattyús rendszer, padlófűtés és fancoil hűtés
- LOXONE intelligens otthonrendszer
- AJAX biztonsági rendszer, riasztó + videómegfigyelés
- Prémium szaniterek: Grohe, Geberit, Tress
- Quick-Step burkolatok, egyedi konyhabútor Bosch gépekkel
- Igény esetén teljes belsőépítészeti kivitelezéssel, bútorozva is kérhető

ÁR ÉS ELÉRHETŐSÉG
- A lakás: 315.000.000 Ft
- B lakás: 330.000.000 Ft
- Birtokbaadás: 2026. március

Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik modern technológiájú, energiatakarékos és elegáns új otthonra vágynak, zöld környezetben, mégis kiváló infrastruktúrával.

Hívjon telefonon és mutatom! Hivatkozzon a M313477 referenciaszámú ingatlanra.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M313477

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2181 e Ft
1574 e Ft -39%
1157 e Ft -88%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
314 M Ft m Ft
287.8 m Ft -9%
165.7 m Ft -89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

314 M Ft
4 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

299.5 M Ft
4 szoba
155 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

299.9 M Ft
4 szoba
250 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

399.5 M Ft
7 + 1 szoba
0 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
6 + 3 szoba
580 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

220 M Ft
3 szoba
100 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

245 M Ft
5 + 1 szoba
275 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület