River Life

Eladó ikerház
Albertirsa

+ 17 kép 1/20
118 000 000 Ft118 M Ft 929 134 Ft/m2
5 szoba
127 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Bajzák Gergely
Fodor Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új építésű családi ház Albertirsán – tágas, földszintes, modern otthon kiváló elhelyezkedéssel
Miért éppen Albertirsa?
Albertirsa egyre népszerűbb választás azok számára, akik a főváros közelségét szeretnék ötvözni a nyugodt, élhető környezettel. Budapest autóval és vonattal is könnyen és gyorsan elérhető, így ideális választás ingázóknak is. A város folyamatosan fejlődik, infrastruktúrája kiváló, miközben megőrizte barátságos, kisvárosi hangulatát.
Ebben a kellemes, csendes környezetben kínálok megvételre egy 2023-ban épült, modern családi házat, amely egy kétlakásos társasház utcafronti lakása.
Az ingatlan különlegessége, hogy az utcafronton nem maga a lakótér, hanem egy 37 m²-es, dupla állásos garázs helyezkedik el, motoros, szekcionált garázskapuval. A garázs előtt viacolorral burkolt, több autó parkolására is alkalmas terület található. A kert megközelíthető a garázson keresztül, illetve egy külön kiskapun át is.
A garázs és a lakóház között egy részben fedett terasz biztosít kényelmes átjárást.
A ház 127 m² hasznos alapterületű, kiváló elrendezéssel:
• amerikai konyhás nappali
• 4 külön nyíló hálószoba
• 2 fürdőszoba (egyik zuhanyzós, másik zuhanyzóval és sarokkáddal)
• kamra
• háztartási helyiség
A nappaliból közvetlen kijárat nyílik egy 22 m²-es teraszra, amely ideális családi vagy baráti összejövetelekhez.
Műszaki tartalom:
• Fujitsu hőszivattyús rendszer
• padlófűtés
• szobánként szabályozható hűtő-fűtő fan-coil (Galetti Flat)
• H tarifa + 3x20 Amper
• 3 rétegű, kiváló hő- és hangszigetelésű nyílászárók
• külön mérőórák
• 10 cm dryvit szigetelés
A ház rendkívül világos, modern kialakítású, azonnal költözhető állapotban van.
Az ingatlanhoz tartozik egy kb. 600 m²-es, lekerített telekrész, amely ideális kertészkedésre, pihenésre vagy családi életre. A kerítés WPC, gondozás és kezelés mentes anyagból készült.
Elhelyezkedése kiváló: Albertirsa központjához közel, mégis csendes, aszfaltozott mellékutcában található.
Ez az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik egy modern, kényelmes, alacsony fenntartású otthont keresnek jó közlekedéssel, nyugodt környezetben.
Az ingatlan ára 118 MFt.
Keressen bizalommal további információért, alaprajzokért és személyes egyeztetésért!
A leírás és az alaprajz kizárólag tájékoztató jellegű.
IRODÁNK INGYENES HITELÜGYINTÉZÉSSEL, TANÁCSADÁSSAL, SZÁMOS BANK AJÁNLATÁVAL ÉS ÚJ CSOK PLUSZ FOLYÓSÍTÁSÁVAL VÁRJA ÜGYFELEIT.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás ikerházak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
929 e Ft
395 e Ft -135%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
118 M Ft m Ft
39.5 m Ft -199%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó ikerházak a környékről

Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

118 M Ft
4 szoba
127 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

64 M Ft
4 szoba
102 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

118 M Ft
4 szoba
127 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

118 M Ft
5 szoba
175 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

64 M Ft
4 szoba
102 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

98 M Ft
4 szoba
124 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

74 M Ft
5 szoba
94 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

104.9 M Ft
6 szoba
275 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

85 M Ft
4 szoba
108 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

65.427 M Ft
3 szoba
102 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

118 M Ft
4 szoba
164 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

64 M Ft
2 + 1 szoba
102 m²
Albertirsa
Eladó ikerház

Albertirsa

118 M Ft
5 szoba
127 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Mikebuda
Eladó családi ház