BAM Living

Eladó hotel
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
475 800 000 Ft475.8 M Ft 1 950 000 Ft/m2
244 m²
1. emelet
építés éve:1875

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Fazekas Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó hotel leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM!
VII.kerület szívében eladó egy kitűnő minősítéssel rendelkező panzió!
150 éves műemlékház első emeletén heiyezkedik el.karbantartott gondozott ház nem rég volt tetőcsere,
kert rendbetétele folyamatban van.
244 nm alapterülettel,93nm-es galériával,.
1989 óta folyamatosan működő szállásadóhely,8 szobával.
Szobák kétágyasak légkondicionáltak,wifivel,tv-vel fürdőszobával ellátottak.
4 szobában teakonyha is található,3 szoba galériás.
Közösségi terek reggeliző kis terasz pihenésre,közös nappali tv nézési lehetőséggel.
Teljes berendezéssel ,céggel eladó,aminek értéke 45 millió forint.
Jól bevezetett szálláshely,folyamatosan üzemel.
Igényes visszajáró vendégkörrel a világ minden tájáról.
Lokáció kifogástalan,Budapest jelentősebb látnivalóit gyalogosan elérhetjük,pld.Opera,
Zeneakadémia,Zsinagóga ,Dauna part .Nem beszélve a vendéglátó helyek sokaságáról.
Vendégek hálája, a nagyon jó minősítés,a szállásadó portálokon!
Tisztelt érdeklödö elöre egyeztetett időpontban hétvégén is mutatható!!!!!!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Hotelek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli hotelek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1950 e Ft
846 e Ft -131%
Ennek az ára
Budapest átlagár
475.8 M Ft m Ft
377.9 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

44.9 M Ft
47 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület