Avico Greentop

Eladó garázs
Pécs, Szigeti külváros

+ 2 kép 1/5
14 500 000 Ft14.5 M Ft 763 158 Ft/m2
19 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 568
Visnyovszki Melinda
VR360INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Eladó garázs Pécsett – Eszék utcai újépítésű garázssoron

Pécsett, az Eszék utcában, újépítésű garázssoron eladó egy 19 m²-es, sátortetős kialakítású garázs.????

A tető formájának köszönhetően lehetőség van a tér felfelé történő bővítésére is.
A garázs kényelmes, Hörmann távirányítós garázskapuval felszerelt, valamint saját villanyórával rendelkezik.

Ideális választás mindazok számára, akik biztonságos és igényes helyet keresnek autójuk számára.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Garázsok ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
763 e Ft
366 e Ft -109%
Ennek az ára
Pécs átlagár
14.5 M Ft m Ft
12.1 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Szigeti külváros

Eladó garázsok a környékről

Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.29 M Ft
12 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

5.9 M Ft
12 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

6 M Ft
10 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Mohács
Eladó garázs

Mohács

10 M Ft
30 m²
Pécs, Siklósi külváros, Petőfi utca
Eladó garázs

Pécs

12 M Ft
16 m²
Pécs, Siklósi külváros, Petőfi utca
Eladó garázs

Pécs

12 M Ft
16 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

6 M Ft
10 m²
Pécs, Kertváros
Eladó garázs

Pécs

9 M Ft
18 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

41.5 M Ft
81 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.29 M Ft
0 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

7 M Ft
17 m²
Mohács
Eladó garázs

Mohács

3.5 M Ft
15 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.29 M Ft
12 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.29 M Ft
12 m²
Pécs, Meszesi lakótelep, Kishegyi dűlő
Eladó garázs

Pécs

6.5 M Ft
17 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²
Bakonyszentkirály
Eladó családi ház

Bakonyszentkirály

99.99 M Ft
5 szoba
126 m²
Nagyszentjános
Eladó téglalakás

Nagyszentjános

74.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

25 M Ft
2 szoba
80 m²
Kétegyháza
Eladó családi ház