River Life

Eladó garázs
Kecskemét

+ 1 kép 1/4
13 500 000 Ft13.5 M Ft 900 000 Ft/m2
15 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 724
Fricskáné Oltai Katalin
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Kecskeméten a belvárosban, a Színház közelében eladó zárt udvari garázs!

Jellemzői:
- 15 m2
- közmű: villany
- elektromos kapu vezet a belső udvarba
- parkosított, rendezett környezet
- kiváló lokáció

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára INGYENESEK!
Amennyiben eladó-kiadó ingatlana van vagy finanszírozási megoldást keres , hívjon, megtaláljuk a legjobb lehetőséget Önnek!
A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani!
Hívjon bizalommal!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Garázsok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
900 e Ft
711 e Ft -27%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
13.5 M Ft m Ft
13.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó garázsok a környékről

Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

6.3 M Ft
20 m²
Kiskunhalas
Eladó garázs

Kiskunhalas

11.85 M Ft
18 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

11.5 M Ft
14 m²
Baja
Eladó garázs

Baja

5.9 M Ft
14 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

6.3 M Ft
20 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

9 M Ft
13 m²
Baja
Eladó garázs

Baja

14.3 M Ft
42 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

8.9 M Ft
12 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

19.5 M Ft
28 m²
28 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

7.5 M Ft
17 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

26.9 M Ft
0 m²
Baja
Eladó garázs

Baja

5.9 M Ft
17 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

7.5 M Ft
17 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Gizella tér
Eladó garázs

Kecskemét

8 M Ft
13 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

12.99 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

22.9 M Ft
42 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

19.5 M Ft
28 m²
28 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

8.5 M Ft
19 m²
Kiskunhalas
Eladó garázs

Kiskunhalas

7 M Ft
18 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

6 M Ft
12 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

6 M Ft
12 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

12.99 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

9.6 M Ft
16 m²
Kecskemét
Eladó garázs

Kecskemét

12.5 M Ft
15 m²
15 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Seregélyes
Eladó családi ház

Seregélyes

87 M Ft
4 szoba
96 m²
Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló