River Life

Eladó garázs
Eger, földszint

+ 1 kép 1/4
10 900 000 Ft10.9 M Ft 605 556 Ft/m2
18 m²
földszint
építés éve:1967

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 238
Bukta Boglárka
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Egerben, a Széchenyi utcában, a Postával szemben eladó egy belső udvari 18 m2-es önálló garázs!

A garázskaput nemrég cserélték szekcionálta kapura.

Az épületet kívülről újítani fogja a társasház hamarosan.

A garázs előtt még egy autóval kényelmesen lehet parkolni!

Kiválóan alkalmas raktározásra is!!!

Bármikor bérbe adható!

Az ár minimálisan alkuképes!!!!

Iár:10,9 M FT

Bukta Boglárka:70/636 18 67

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Garázsok ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
606 e Ft
300 e Ft -102%
Ennek az ára
Eger átlagár
10.9 M Ft m Ft
6.3 m Ft -72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Eger
Eladó panellakás

Eger

37 M Ft
2 szoba
52 m²
Zagyvaszántó
Eladó téglalakás

Zagyvaszántó

22.5 M Ft
3 + 2 szoba
0 m²
Atkár
Eladó telek

Atkár

15 M Ft
913 m²
0 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

9.9 M Ft
15 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

37.9 M Ft
1 szoba
51 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

6.5 M Ft
18 m²
Mezőtárkány
Eladó telek

Mezőtárkány

2 M Ft
1097 m²
0 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

124.9 M Ft
3 szoba
117 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

10 M Ft
17 m²
Erdőtelek
Eladó családi ház

Erdőtelek

21 M Ft
2 szoba
130 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

10 M Ft
17 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

9.9 M Ft
15 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

110 M Ft
180 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

11 M Ft
16 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

6.5 M Ft
18 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

9.5 M Ft
16 m²
16 m²
Bélapátfalva
Eladó családi ház

Bélapátfalva

17.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Eger
Eladó telek

Eger

20.5 M Ft
40 m²
0 m²
Gyöngyös
Eladó garázs

Gyöngyös

3.99 M Ft
15 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

40 M Ft
4 szoba
90 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

115 M Ft
9 szoba
190 m²
Atkár
Eladó telek

Atkár

15 M Ft
913 m²
0 m²
Hort
Eladó családi ház

Hort

43.1 M Ft
2 + 1 szoba
107 m²
Eger
Eladó garázs

Eger

8.5 M Ft
18 m²
18 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²
Tab
Eladó családi ház

Tab

64.99 M Ft
4 szoba
160 m²
Zagyvarékas, Erdő utca 16