Avico Greentop

Eladó garázs
Budapest, XIV. kerület

4 900 000 Ft4.9 M Ft 544 444 Ft/m2
9 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 465
    Tőke Zoltán
    Otthon Centrum XIV. kerület, Thököly út - István Park

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

    Eladó a 14.kerületben, az Istvánparkban, újszerű épületben, annak teremgarázsában egy gépkocsi beálló. Emelőszerkezet alsó beálló, a szerkezet kulcsal, a teremgarázs kapuja távirányítóval üzemeltethető. (gépjármű max hossz: 5M, max szél.: 1,9M, max mag.: 1,5M) Közös költsége 3232 Ft/hó.

    Ha felkeltettem érdeklődését, várom hívását!

    Hirdetés feltöltve: 2023. 11. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    Garázsok ára Budapesten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    XIV. kerület m² ár
    Budapest m² ár
    544 e Ft
    470 e Ft -16%
    1002 e Ft 46%
    Ennek az ára
    XIV. kerület átlagár
    Budapest átlagár
    4.9 M Ft m Ft
    25 m Ft 80%
    13.6 m Ft 64%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budapest, XIV. kerület

    Eladó ingatlanok a környékről

    XIV. kerület, Törökőr, 14.ker. Tábornok utca
    Eladó garázs

    Budapest, XIV. kerület

    3.2 M Ft
    12 m²
    VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Murányi utca
    Eladó téglalakás

    Budapest, VII. kerület

    78 M Ft
    3 szoba
    76 m²
    XIV. kerület, Törökőr, 14.ker. Tábornok utca
    Eladó garázs

    Budapest, XIV. kerület

    3.2 M Ft
    12 m²
    XVIII. kerület
    Eladó családi ház

    Budapest, XVIII. kerület

    34.9 M Ft
    164 m²
    36 m²
    XVII. kerület
    Eladó családi ház

    Budapest, XVII. kerület

    64 M Ft
    2 szoba
    40 m²
    VIII. kerület
    Eladó téglalakás

    Budapest, VIII. kerület

    52 M Ft
    1 szoba
    42 m²
    XI. kerület
    Eladó téglalakás

    Budapest, XI. kerület

    81.9 M Ft
    2 szoba
    52 m²
    XIV. kerület
    Eladó garázs

    Budapest, XIV. kerület

    4.5 M Ft
    14 m²
    XIII. kerület
    Eladó téglalakás

    Budapest, XIII. kerület

    50.5 M Ft
    1 szoba
    37 m²
    II. kerület
    Eladó ikerház

    Budapest, II. kerület

    274.9 M Ft
    5 szoba
    150 m²
    II. kerület
    Eladó téglalakás

    Budapest, II. kerület

    396.225 M Ft
    4 szoba
    90 m²
    VIII. kerület, Palotanegyed, József körút
    Eladó téglalakás

    Budapest, VIII. kerület