City Pearl

Eladó garázs
Budapest, II. kerület, Országút, Káplár utca

+ 4 kép 1/7
47 500 000 Ft47.5 M Ft 601 266 Ft/m2
79 m²
építés éve:1928

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 365
Tecnocasa - Mille-Case Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Kivételes lehetőség a Mammut bevásárlóközpont és a Millenáris park közvetlen közelében: eladó egy tágas garázs, amely akár 4 autó parkolására is alkalmas!

Főbb jellemzők:

Lokáció: Mammut bevásárlóközpont környéke, kiváló közlekedés és biztonságos környezet

Méret: 79 m², ahol kényelmesen elfér akár 4 autó is.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy biztosítsa autói számára a tökéletes parkolási megoldást Budapest egyik legkeresettebb környékén!

Ne várjon tovább, hívjon még ma és tekintse meg személyesen ezt a kiváló garázst!

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Garázsok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
601 e Ft
1002 e Ft 40%
Ennek az ára
Budapest átlagár
47.5 M Ft m Ft
13.6 m Ft -248%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Országút, Káplár utca

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

99 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

171.36 M Ft
4 szoba
87 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó garázs

Budapest, II. kerület

11 M Ft
5000 m²
13 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
60 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

214.935 M Ft
4 szoba
92 m²
II. kerület