River Life

Eladó családi ház
Zsámbék

+ 16 kép 1/19
152 900 000 Ft152.9 M Ft 899 412 Ft/m2
5 szoba
170 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 570 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fejes Hajnalka
Otthon Centrum Allure

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Zsámbékon lakni sokak szerint azért jó mert ritka módon ötvözi a nyugodt kisvárosi életet a jó elérhetőséggel és a gazdag környezettel.
Csendes, biztonságos család barát település, erős közösségi élettel, sok kulturális eseménnyel.
Kiváló közlekedés, Budapest, Székesfehérvár, Tatabánya irányába, ha valamelyik közelben található multi cégnél dolgozik.

Eladó Ingatlanról:
-2000-es évek elején épült
- 3 szintes elrendezésű, belső lépcsővel
-3 fürdőszoba/wc minden szinten
-hatalmas nappali
-központi helyen az étkező
-tágas konyha
-teraszon keresztül kert kapcsolat
-4 külön nyíló hálószoba
-gardrób szoba
-540nme-es gondozott, zöld telek
-beépített bútorok
- 2 autós beálló
A szuterén szintet több funkcióra is lehet használni akár vállalkozás indításra is, önállóan a telek felől is van bejárata.
Saját használatra lehet kondi terem wellnessel, játék szoba, billiárd, darts, csocsó......
Vállakozásra privát edzőterem, bármely szépség ipari szolgáltatás, iroda itt is van tusolós fürdőszoba wc-vel.
A ház meleg, barátságos, otthonos hangulata, kiváló állapota minden korosztály számára nagyon jó döntés ingatlan vásárlás szempontjából.
Érdemes Zsámbékra eljönni megnézni ezt a remek házat.
Hitelezhető, minden állami támogatás igénybevehető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Zsámbékon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zsámbék m² ár
899 e Ft
580 e Ft -55%
Ennek az ára
Zsámbék átlagár
152.9 M Ft m Ft
112.1 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zsámbék

Eladó ingatlanok a környékről

Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

89.9 M Ft
5 + 2 szoba
178 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Zsámbék, Bicskei utca
Eladó családi ház

Zsámbék

49 M Ft
3 szoba
164 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

120 M Ft
6 szoba
285 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

268 M Ft
5 szoba
214 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

149.9 M Ft
4 szoba
168 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

159.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

268 M Ft
5 szoba
214 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

140 M Ft
7 + 1 szoba
105 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

64.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

155 M Ft
4 szoba
183 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

179.9 M Ft
1 szoba
330 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

130 M Ft
3 + 2 szoba
240 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

179.9 M Ft
5 szoba
215 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft