Aerogate Homes

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
126 900 000 Ft126.9 M Ft 1 057 500 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1470 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 520
GlobalHouse Ingatlaniroda
GlobalHouse Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy különleges otthon Zalaegerszegen, ahol a panoráma minden nap elvarázsol !

Zalaegerszeg egyik legszebb részén, Egerszeghegyen várja új tulajdonosát ez a szeretettel felújított, háromszintes otthon, ahol a város látványa szó szerint a lábai előtt terül el. A 180 fokos panoráma minden napszakban más arcát mutatja – nappal a nyüzsgő város, este a fények, éjszaka pedig a csillagos égbolt nyújt felejthetetlen élményt.

Ez a ház nemcsak egy ingatlan, hanem egy hely, ahol jó megérkezni.

Az otthon hangulata:

A ház 120 m²-es lakótere három szinten oszlik el, így minden családtagnak jut saját tér. A földszinten a hatalmas, térköves teraszról lépünk be a világos, amerikai konyhás nappaliba, ahol a nagy ablakokon keresztül egész nap árad be a természetes fény. A jól felszerelt, esztétikus konyha és az étkező tökéletes helyszíne a közös pillanatoknak.

Az emeleten két kényelmes szoba és egy tágas erkély várja, ahonnan egyszerűen nehéz betelni a kilátással. A legfelső szinten egy meghitt hálószoba kapott helyet saját erkéllyel – akár az ágyból is megcsodálhatja a napfelkeltét vagy az esti csillagokat.

Az 1470 m²-es, teraszos kialakítású kert igazi kis oázis:

- pázsit és gondozott zöld területek
- gyümölcsfák (cseresznye, barack, szilva, meggy, szőlő, birsalma)
- nyugodt, csendes környezet

A tágas teraszon kényelmesen elférnek a kerti bútorok, így ideális helyszíne lehet baráti összejöveteleknek vagy egy nyugodt reggeli kávénak.

Műszaki jellemzők:

- Tégla építésű ház
- Hőszigetelt nyílászárók
- Kondenzációs gázkazán biztosítja a fűtést és a meleg vizet
- Radiátoros hőleadás
- Szintenként zuhanyzós fürdőszoba, a tetőtérben mosdó+WC
- Parkolás 2 autó részére a ház mögött
- Közművek: víz, villany, gáz, szennyvízcsatorna
- Zártkerti besorolás

Elhelyezkedés: a belváros mindössze 10 perc autóval, bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda 5 percen belül elérhető.

Kinek lesz ez az otthon ideális?

Annak, aki:

- szeretne kiszakadni a város zajából, mégsem akar lemondani a közelségéről
- értékeli a nyugalmat, a tiszta levegőt és a természet közelségét
- egy tágas, többgenerációs vagy nagyobb családi otthont keres

Ha szeretné személyesen is átélni ezt a különleges hangulatot, örömmel megmutatom Önnek ezt a páratlan adottságú ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
1058 e Ft
741 e Ft -43%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
126.9 M Ft m Ft
100.4 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

420 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

36.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

362.34 M Ft
5 szoba
274 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz