Seven Pearl

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 944 882 Ft/m2
4 + 1 szoba
127 m²

Részletes adatok

Telekméret: 448 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999637
Györei Anna
Duna House - Zalaegerszeg, Ady Endre utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Zalaegerszeg belvárosának egyik kedvelt utcájában egy 4 szobás (nappali + 3 szoba), téglaépítésű családi házat, amely 448 m²-es telken helyezkedik el.

Az ingatlan 1999–2000-ben teljes átalakításon és felújításon esett át, amely magában foglalja:
• víz- és villanyhálózat cseréjét (25A)
• tető és nyílászárók cseréjét
• teljes belső enteriőr kialakítását lakberendező segítségével
Belépve az otthonba azonnal érezhető a gondos tervezés és a meleg, otthonos hangulat, amit a klasszikus kialakítás és a gyönyörű cserépkályha biztosít.
A nappali kellemes közösségi tér, ideális családi együttlétekhez.
Az ingatlan elosztása:
• két kisebb és egy nagyobb hálószoba
• tágas, világos, ablakos fürdőszoba

A ház fűtése:
• gáz cirkó rendszer radiátoros hőleadással
• cserépkályha kiegészítésként
A gáz cirkó kazán az épület alatti pincében kapott helyet, a teljes fűtésrendszer 2025-ben felújításra került.
Az udvar jellemzői:
• fedett kocsibeálló
• 24 m²-es garázs
• kisebb, zárható tároló

Az udvar mérete ideális: könnyen karbantartható, ugyanakkor kiváló kerti összejövetelekhez vagy akár kertészkedéshez is.
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a városi élet dinamizmusát keresik, de nem szeretnének lemondani a csendes, otthonos környezetről.

Az ingatlan megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Hitellehetőségekről irodánk pénzügyi szakértője díjmentes tájékoztatást nyújt.
Az ingatlan Otthon Start hitelre alkalmas.
Várom hívását akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
945 e Ft
557 e Ft -70%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
120 M Ft m Ft
111.6 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

72.5 M Ft
4 szoba
140 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

27 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
7 szoba
788 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

169.9 M Ft
5 szoba
190 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

362.34 M Ft
5 szoba
274 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Zalaegerszeg