River Life

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 862 727 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Szélessáv
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Laska Róbert
Openhouse Zalaegerszeg

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180772 hivatkozási számú zalaegerszegi családi ház.

!!!FIGYELEM!!!

SZERETNE A ZALAGYÖNGYE LAKÓPARKBAN LAKNI? DE EL KELL ADNI HASZNÁLT INGATLANJÁT, HOGY KIFIZETHESSE?

!!!VAN MEGOLDÁS!!!

INGATLAN BESZÁMÍTÁS LEHETSÉGES!

RÉSZLETEKÉRT KERESSEN ELÉRHETŐSÉGEIMEN!

Zalaegerszeg egyik legnyugodtabb, mégis kiválóan megközelíthető részén egy olyan új otthon születik, ahol végre nem kell választanod a természet és a kényelem között.

Ez a lakópark nem a zsúfoltságról szól. Itt minden ház mögött valódi tér van – kert, csend, levegő. Reggel madárcsicsergés, este nyugalom, közben pedig pár perc alatt bent vagy a városban.

Az otthonok tervezése nem látványra, hanem élhetőségre épült. Tágas terek, jól használható elrendezések, és olyan műszaki megoldások, amelyek nemcsak ma, hanem hosszú távon is gazdaságosan működnek.

Nem egy „projektlakás”, hanem egy olyan ház, ahol tényleg el tudod képzelni az életed.

A kivitelezés célja egyszerű volt: olyan otthonokat létrehozni, ahol nem kell kompromisszumot kötni sem a minőségben, sem a fenntartási költségekben.

Ha fontos számodra a nyugalom, a kiszámíthatóság és az, hogy egy valóban élhető környezetbe költözz – akkor ezt érdemes megnézni.

Zalaegerszeg – Nekeresd városrészében, nyugodt zöld környezetben, új építésű, energiahatékony családi házak elérhetők kulcsrakész kivitelben.

Modern műszaki tartalom, tágas kertkapcsolat, jól átgondolt alaprajzok – mindez pár percre a belvárostól.

Ide nem csak hazajössz – itt tényleg lelassul az élet.

MŰSZAKI LEÍRÁS

Szerkezet és falazat:

Teherhordó falazat: korszerű, nagy szilárdságú kerámia falazóelem (pl. Porotherm rendszer)
Homlokzati hőszigetelés a korszerű energetikai előírásoknak megfelelően
Monolit vasbeton födémszerkezet

Tetőszerkezet:

Hagyományos ácsszerkezet
Cserépfedés
Teljes hőszigetelés és fóliázás

Nyílászárók:

Többrétegű hőszigetelt műanyag nyílászárók
Korszerű hőátbocsátási értékek
Redőny előkészítés / opcionálisan beépítve

Gépészet:

Hőszivattyús fűtési rendszer
Alacsony fenntartási költségű, energiatakarékos működés

Telek és környezet:

Önálló telkek, kb. 600 m² körüli méret
Kertkapcsolatos kialakítás
Csendes, családi házas övezet

Egyéb:

Kis léptékű lakópark (nem zsúfolt beépítés)
Modern, élhető alaprajzok
Hosszú távra tervezett kivitelezés

JUHAR HÁZ – LEÍRÁS

A Juhar ház egy átgondolt, praktikus elrendezésű, modern családi otthon, ahol minden négyzetméternek funkciója van. Az alaprajz egyik legnagyobb előnye, hogy a nappali élettér és a privát zóna jól elkülönül, így egyszerre biztosít közösségi teret és nyugodt visszavonulási lehetőséget.

A lakótér központja a tágas, amerikai konyhás nappali–étkező, amely közvetlen kapcsolatban áll a terasszal. Ez a tér ideális családi élethez, vendégfogadáshoz, és a mindennapi együttléthez. A nagy üvegfelületeknek köszönhetően világos, élhető, „kifelé nyitott” tér jön létre.

A hálószobák a ház külön részében kaptak helyet, ami kifejezetten előnyös:

a szülői háló és a gyerekszobák nem zavarják a nappali életet
jól szeparált, csendes zóna alakul ki
ideális családosoknak vagy akár home office használatra is

A fürdőszoba dupla mosdós kialakítása ritka ebben a kategóriában, és kifejezetten praktikus a mindennapokban. Emellett külön WC is kialakításra került, ami szintén növeli a komfortot.

A házhoz kapcsolódó garázs közvetlen bejárattal rendelkezik, így esőben, télen is kényelmesen használható. A háztartási helyiség külön helyet kapott, ami segít a gépészet és tárolás rendezett elhelyezésében.

Összességében ez az alaprajz:

jól élhető
logikus
családbarát
és hosszú távon is praktikus

Nem látványra készült, hanem használatra.

MŰSZAKI LEÍRÁS – HIRDETÉSBE SZERKESZTVE

A Juhar ház korszerű, energiahatékony műszaki tartalommal készül, amely hosszú távon alacsony fenntartási költséget és magas komfortot biztosít.

A teherhordó homlokzati falak Porotherm 30 N+F neo Rapid Dryfix téglából épülnek, melyekre 20 cm vastagságú XPS hőszigetelés kerül. Ez a szerkezet kiemelkedő hőtechnikai tulajdonságokat biztosít, hozzájárulva az energiahatékony működéshez.

A nyílászárók korszerű, háromrétegű hőszigetelő üvegezéssel ellátott műanyag szerkezetek, külső oldalon esztétikus barna fóliázással. A redőnyök a homlokzatba süllyesztve kerülnek kialakításra, beépített szúnyoghálóval, ami egyszerre biztosít árnyékolást és rovarvédelmet.

A tetőfedés Bramac Tectura Novo antracit cseréppel készül, amely modern megjelenést és hosszú élettartamot garantál.

A fűtést és a használati melegvíz-ellátást korszerű Bosch hőszivattyús rendszer biztosítja, padlófűtéssel kombinálva. Ez nemcsak komfortos hőérzetet ad, hanem jelentősen csökkenti a rezsiköltségeket is.

A fürdőszobai szaniterek Ravak és Grohe termékcsaládból választhatók, így a belső kialakítás részben személyre szabható. A burkolatok szintén választhatók, 5.000–10.000 Ft/m² értékhatárig.

Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, amely tartalmazza:

belső burkolatokat és szerelvényeket
teljes festést
járdák és kocsibejáró térkövezését

A várható átadás: 2026. november 30.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó zalaegerszegi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180772

Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Érd.: Laska Róbert 06305295800

Referencia szám: 180772-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
863 e Ft
640 e Ft -35%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
94.9 M Ft m Ft
65.4 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

69.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalaegerszeg, Patkó utca
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

169.9 M Ft
5 szoba
190 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

88.22 M Ft
4 szoba
143 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

38.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

72.5 M Ft
4 szoba
140 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

362.34 M Ft
5 szoba
274 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
7 szoba
788 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház