Metrodom

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
84 700 000 Ft84.7 M Ft 584 138 Ft/m2
5 szoba
145 m²
építés éve:1983

Részletes adatok

Telekméret: 1158 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999438
Tóth György
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Először az ingatlan piacon!
Eladásra kínálunk egy tégla építésű, önálló családi házat 1158 nm-es területtel, Zalaegerszeg-Andráshida városrészben.
Az ingatlan 136 nm alapterületen, két szinten biztosít kényelmes és jól átgondolt életteret. Az ingatlan ideális választás lehet otthonteremtéshez, akár nagyobb család számára is.A ház elrendezése praktikus, élhető tereket kínál és jól kihasználható alaprajzzal.
Alsó szint (élettér központja): tágas nappali szoba konyha és étkező spejz zuhanyzós fürdőszoba WC-vel
Felső szint : 3 külön nyíló szoba kádas fürdőszoba WC-velA mindennapi kényelmet szolgálja a padlófűtés és a cserépkályha, amelyek kellemes meleget biztosítanak a hidegebb hónapokban is.
A műanyag nyílászárók jó hő- és hangszigetelést nyújtanak, hozzájárulva a gazdaságos fenntarthatósághoz. Az ingatlan egyik kiemelkedő eleme a különlegesen nagy terasz, amely kiváló helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek, de a nyugodt reggeli kávézásnak is.A házhoz tartozó privát kert zöld környezetet és szabadidős lehetőségeket kínál, míg a télikert lehetővé teszi a természet közelségének élvezetét egész évben.
Az ingatlanhoz egy külön megközelíthető, egy gépkocsi számára kényelmes méretű garázs is tartozik, az udvarra való bejutást pedig elektromos kapu teszi kényelmessé. A környezet csendes, mégis jól megközelíthető, így a nyugodt otthoni légkör és a praktikus elérhetőség egyszerre adott.
Ez a ház azok számára lehet igazán jó választás, akik: tágas, jól alakítható tereket keresnek fontos számukra a kert és a kültéri élettér stabil, tégla építésű otthonban gondolkodnak hosszú távra terveznek egy élhető, családbarát ingatlannal
Az AI által jelölt képeken kizárólag a személyes tárgyak kerültek levételre. A képek a valóságot tükrözik. Egy jól működő, átgondolt elrendezésű otthon, amely valódi életteret kínál nem túlzó ígéretekkel, hanem valós adottságokkal.
Az ingatlan Otthon Start hitellel is finanszírozható, így kiváló lehetőség lehet első saját otthon megteremtésére is.Készséggel állok rendelkezésre további információval és személyes bemutató szervezésében.Ajánlatkérésért, megtekintésért keressen bizalommal, akár hétvégén is.

84700000 Ft
További információért keressen bizalommal!Tóth György +36 70 905 6752

Referencia szám: HZ054370

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
584 e Ft
557 e Ft -5%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
84.7 M Ft m Ft
111.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
24 szoba
788 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

72.5 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

69.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

55 M Ft
5 szoba
126 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

38.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok