Aerogate Homes

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
58 000 000 Ft58 M Ft 753 247 Ft/m2
3 szoba
77 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 457 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sipos Rózsa
Otthon Centrum - Zalaegerszeg - Eötvös utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Zalaegerszeg belvárosában a Vizslapark szomszédságában 3 szobás, 85 m2-es polgári stílusú kertes ház vált eladóvá, melynek jellemzői a következők.

- A tégla építésű, bruttó 85 m2-es (nettó 77 m2) ingatlan 457 m2-es telken helyezkedik
el.
- A ház az 1920-as években épült, azonban jelenlegi tulajdonosa a 80-as évek közepén az
akkori kor igényeinek megfelelően teljes mértékben felújította.
- A tető héjazata Bramac cserép borítást kapott.
- A ház külső falazata is megújult.
- A föld alapú pince födémrészét megerősítették, lejáratát felújították.
- A villamosvezetékek – aluminiumra -, vízvezetékek cseréje megtörtént.
- A gázt az ingatlanba bevezették.
- A hidegburkolatokat korszerűsítették, a szobákat parkettával látták el, melyek jelenleg
is tökéletes állapotban vannak.
- Jelenlegi fűtése gázkonvektorral biztosított. Ezek burkolata egyedi és különleges, a ház
belső varázsával tökéletesen harmonizál.
- A nyílászárók fa szerkezetűek, a bejárati ajtót kívülről egy fa szerkezetű ajtó védi,
szigeteli.
- Melegvíz ellátása villanybojlerrel történik.
- Az udvarban szintén tégla építésű garázs, tárolók, állatok tartására (tyúkok, szárnyasok)
alkalmas házikó található.
- A tárolók számtalan lehetőséget (házi kondi helyiség, hobby helyiség, családi wellness
rész szaunával, jakuzzival stb.) rejtenek magukban. Ezek megvalósítása az új
tulajdonos fantáziájára van bízva.
- A föld alapú pince hőmérséklete lehetővé teszi növények, akár gyümölcsök, zöldségek
téli raktározását. Avagy a mókuskerékbe zárt, kifacsaró hétköznapok ellensúlyozásaként
borospince kialakítását, ahol a család és a barátok romantikus hangulatú körülmények
között felhőtlenül beszélgethetnek és kortyolgathatják a zamatos nedűket.
- Az örökzöldekkel, virágokkal, gyümölcsfával tarkított udvar is bővelkedik lehetőségekben,
mely az új gazda ötleteinek megvalósítására vár.

…és kinek is ajánlanám ezt az ingatlant?
Valójában annak szól ez a kis ékszerdoboz, aki hűséggel fordul a múlt építészete felé, és meglátja benne a saját jövőjének lehetőségét. Aki hisz abban, hogy a régi dolgok nem elavultak, csupán új életre várnak – modern formában, de változatlan lélekkel.

Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleknek, amennyiben Önnek hitelre van szüksége, segítünk!
Szakszerű tanácsadással, teljes körű ingyenes hitel és CSOK ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Ha Ön is szeretne többet megtudni erről az ingatlanról, vagy kérdései lennének, ne habozzon felkeresni minket bizalommal.

Az Ön elégedettsége a legfontosabb számunkra, és örömmel segítünk Önnek a legjobb döntés meghozatalában.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
753 e Ft
642 e Ft -17%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
58 M Ft m Ft
64.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

88.22 M Ft
4 szoba
143 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
7 szoba
788 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

55 M Ft
5 szoba
126 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg, Patkó utca
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

69.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba