Astora Art House

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
109 990 000 Ft109.99 M Ft 785 643 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 1124 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nikitscher-Rigó Diána
Otthon Centrum - Zalaegerszeg - Kossuth út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha Ön egy olyan otthont keres, ahol a klasszikus stílus időtálló eleganciája találkozik a modern kényelemmel, akkor ezt az ingatlant látnia kell.

Ez a kiváló állapotú, 2 szintes, tégla építésű családi ház folyamatosan karbantartott, minden részletében átgondolt és gondosan megőrzött. Tágas terei és harmonikus elrendezése ideális nagycsaládosoknak vagy azoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a tér és a kényelem terén.

A 140 nm-es otthon szíve a hatalmas, otthonos nappali–konyha–étkező, ahol a családi és baráti összejövetelek valódi élménnyé válnak.
A házban 4 kényelmes szoba, nappali-konyha-étkező, 2 fürdőszoba, kamra, háztartási helyiség biztosítja a nyugodt mindennapokat. Az otthon melegéről az elektromos kazán gondoskodik, illetve van egy hangulatos kandalló a nappaliban.

Az ingatlan rendelkezik egy 65 nm-es, teljesen száraz, járólappal burkolt pincével, amely számtalan lehetőséget rejt: hobbitér, borospince, edzőszoba vagy akár vállalkozás céljára is tökéletes.

A ház az Egerszeghegyi úton van, könnyen megközelíthető és egy karnyújtásnyira van a buszmegálló.

Az 1124 nm-es, sík, széles telken minden adott az igazi kertvárosi élethez:
2 állásos garázs
fedett autóbeálló/terasz
36 nm-es nyári konyha WC-vel
hangulatos kerti kiülő
és a kert ékköve: egy hatalmas, fedett 4,5 x 9 méteres MEDENCE

Az ingatlan tele van extrákkal, melyek a biztonságot és a gazdaságos fenntartást szolgálják:
riasztórendszer
kamerarendszer
elektromos kapu
15 kW-os napelem rendszer – a rezsi nulla
öntözőrendszer

Ez az otthon nem ígéret – kész megoldás. Egy hely, ahol minden adott ahhoz, hogy az új tulajdonos azonnal élvezhesse a kényelmet, a biztonságot és a nyugalmat.
Ha valami igazán különlegeset keres, itt megtalálta.

Amennyiben a képek és a leírás alapján az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeken, keresse az ingatlant a honlapunkon, több kép is segíti Önt a választásban!
Irodánk teljes körű, díjmentes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek, amennyiben Önnek hitelre van szüksége, segítünk! Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
786 e Ft
555 e Ft -42%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
109.99 M Ft m Ft
112.1 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

36.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

56 M Ft
5 + 1 szoba
165 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

38.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Pat
Eladó családi ház

Pat

11 M Ft
4 szoba
117 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

169 M Ft
4 szoba
178 m²
Zalaegerszeg, Patkó utca
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

135 M Ft
5 szoba
310 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

88.22 M Ft
4 szoba
143 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft