Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Veszprém

+ 17 kép 1/20
149 000 000 Ft149 M Ft 973 856 Ft/m2
4 szoba
153 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 738 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 609
Galló Békefi Katalin
Pannon Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

VESZPRÉM KÖZKEDVELT VÁROSRÉSZÉBEN, A JERUZSÁLEMHEGYEM EGY CSALÁDI HÁZ EMELETI LAKRÉSZE VÁRJA ÚJ GAZDÁJÁT!

Világos, esztétikusan és praktikusan kialakított lakrész egy családi ház emeletén eladó.

Hozzá tartozik egy varázslatos kert, teljesen kiépített és gépesített fedett kerti pihenő és közös használatú fűthető medence.

Udvara pálmafákkal szegélyezett virágos napos térrel teszi otthonossá a ház környezetét.

EMELETI LAKRÉSZ KÉT SZINTEN – OTTHONOSSÁG, ELEGANCIA ÉS TÁGAS TEREK

Az 1962-ben épült tégla főfalazatú egyszintes épületre 2004-ben emeletráépítéssel és tetőtér bővítéssel alakult ki az EMELETI LAKRÉSZ.

A felső szint alapterülete 118 m2, falazata Porotherm 38 cm-es téglából készült. Hozzá tartozik még a tetőtérben kialakított hálószoba és tároló fülke.

Az emelet alaprajzi területe 35 m2.

Zárt, FÜGGETLEN BEJÁRATÚ LÉPCSŐHÁZBÓL lehet a lakrészbe jutni.

Az emeleti lakrész egy különálló, GONDOSAN KIALAKÍTOTT ÉLETTÉR, ahol a klasszikus stílus és a természetes anyagok harmonikus egységet alkotnak.

A lakrész központi eleme a TÁGAS NAPPALI, ahol a rusztikus KANDALLÓ melegséget és karaktert kölcsönöz a térnek. A világos, L-alakú ülőgarnitúra, a természetes fényt árasztó hatalmas ablakok pihenésre hívó környezetet teremtenek.

A modern lamellás árnyékolók speciális kialakítása folytán az ablakoknál természetes levegő cirkuláció alakul ki, ami folyamatos friss és hűs légáramlatot biztosít.

A nappaliból közvetlenül elérhető a STÍLUSOS KONYHA ÉS ÉTKEZŐ, ahol a meleg tónusú fa frontok és a gondosan válogatott dekorációk vidéki eleganciát idéznek.

A jól felszerelt konyha biztosítja a mindennapi praktikus használatot.

Az étkező kellemes PADLÓFŰTÉSÉVEL lehet a családi együttlét központja, vagy vendégek fogadására alkalmas tér.

Az emeleti lakrészben 3 HÁLÓSZOBA található.

A nappali mögötti háló természetközeli hangulatot áraszt zöld tónusú falaival, puha ágya a nyugalom szigetévé teszi.

A második hálószoba a fürdőszoba és a nappali között helyezkedik el, szintén világos, otthonos kialakítással.

A harmadik hálószoba a padlástérben kapott helyet, ahová egy ELEGÁNS FA LÉPCSŐ vezet fel.

A tetőtéri szoba egyedi hangulatával, ferde mennyezetével és természetes anyagaival igazi kuckóélményt nyújt.

A FÜRDŐSZOBA a lakrész elkülönült intim része, ahol világos burkolatok, praktikus elrendezés és otthonos részletek gondoskodnak a mindennapi felfrissülésről.

A két alsó hálószobából a fürdőszoba közvetlenül elérhető.

Az UDVAR térköves burkolata a magas minőségben megmunkált kovácsoltvas kaputól egészen a kertig vezet, pálmákkal szegélyezve.

A KERT – A TÖKÉLETES SZABADTÉRI ÉLMÉNY

A kert igazi ékköve az ÁRNYÉKOLT PERGOLA, amely alatt egy TELJESEN GÉPESÍTETT KÜLTÉRI KONYHA kapott helyet.

A kerti konyha modern kialakítású, beépített szekrényekkel és étkezőasztallal rendelkezik, így tökéletes helyszín családi ebédekhez, baráti összejövetelekhez.

A pergola alatt kényelmes ülőgarnitúra, székek és dekoratív növények teszik otthonossá a teret, amely egy kőburkolatú ösvényen keresztül közelíthető meg.

A kertiben kialakított élettér nemcsak funkcionális, hanem egy esztétikailag is kiemelkedő, olyan privát oázist teremt, amely ritkaság-számba megy.

A kert további különlegessége a FŰTHETŐ MEDENCE, amely a nyári napokon igazi felüdülést nyújt és látványos többszínű megvilágítással nagyszerűen feldobja a kültéri élményt.
Automata robot gondoskodik a medence mindennapi karbantartásáról, tisztításáról. A zuhanyzó és egy WC tovább növeli a kinti komfortot.

A kert aljában egy GRILLSÜTŐ hely került kialakításra, kőburkolattal, a nyári sütögetések központi eleme.
A gondosan karbantartott, öntözőrendszerrel és robotfűnyíróval felszerelt gyeppel, a dús növényzettel körülölelve minden adott a kikapcsolódáshoz és a privát élményekhez.

Az emeleti házrész külön helyrajzi számon szerepel és önálló ingatlanként hitelképes.

További információkért forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is! :)

– Megbízható ÜGYVÉDI HÁTTÉR.
– ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY és INGATLAN ÉRTÉKBECSLÉS készítése.
– BANKFÜGGETLEN hitelek, állami támogatások, személyi kölcsönök, megtakarítások és
lakástakarékok INGYENES ügyintézése, több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal.
– Profi INGATLANFOTÓZÁS és -VIDEÓZÁS.
Az esetleges elírások és változtatások jogát fenntartjuk!
Az ingatlan megtekintése ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN történik!
KERESÜNK ELADÓ/KIADÓ INGATLANOKAT VESZPRÉM MEGYÉBEN ÉS A BALATON KÖRNYÉKÉN.

TÖBB, MINT 15 ÉVES SZAKMAI TAPASZTALATTAL RENDELKEZÜNK.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
974 e Ft
929 e Ft -5%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
149 M Ft m Ft
112.8 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó családi házak a környékről

Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

259.9 M Ft
7 szoba
285 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

168.73 M Ft
4 szoba
160 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

300 M Ft
5 szoba
320 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

350 M Ft
4 szoba
550 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
4 + 1 szoba
250 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Veszprém, Rigó utca
Eladó családi ház

Veszprém

20 M Ft
2 szoba
55 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

69.6 M Ft
5 szoba
153 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

96.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

219.9 M Ft
3 + 3 szoba
218 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

92.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

150 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft