Aerogate Homes

Eladó családi ház
Veresegyház

1/2
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 271 818 Ft/m2
1 + 4 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 597 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 236
Bagóczky Attila
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern Családi Ház Veresegyház Kedvelt Részén, Ivacsok városrészben

Veresegyház Ivacsok városrészében, egy 597 nm-es telken eladó egy 110 nm-es, épülő, garázsos családi ház. Az ingatlan alapvetően Nappali + 3 szobás, de az okos tervezésnek köszönhetően igény szerint akár Nappali + 4 szobássá is alakítható.

Műszaki tartalom és felépítés:
Szerkezet: A ház a kiváló hőtároló képességű 30-as POROTHERM téglából épül.
Szigetelés: A falazatra 12 cm-es hőszigetelés kerül, amely a modern nyílászárókkal együtt kiemelkedő energiahatékonyságot biztosít.
Gépészet: A kor igényeinek megfelelően Hőszivattyús fűtés padlófűtés rendszer gondoskodik a gazdaságos üzemeltetésről és a kellemes hőérzetről.

Miért érdemes most döntenie?
Személyre szabhatóság: Az ingatlan jelenleg olyan szakaszban van, ahol a tervezés még módosítható, így a belső elrendezést és a szobák számát teljesen a saját igényeihez igazíthatja.

Várható átadás: Idén novemberben, így az év végét már az új, korszerű otthonában töltheti.

Kényelem: A saját garázs és a tágas telek biztosítja a privát szférát és a kényelmes parkolást.

Összegzés: Ez a ház tökéletes választás azoknak, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a minőség és a fenntarthatóság terén, de szeretnének aktívan részt venni otthonuk végső kialakításában.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1272 e Ft
828 e Ft -54%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
139.9 M Ft m Ft
160.9 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

150 M Ft
6 szoba
252 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

170 M Ft
5 szoba
182 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136.8 M Ft
3 + 2 szoba
181 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

147.25 M Ft
5 szoba
142 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

209.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

145.5 M Ft
5 szoba
112 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136 M Ft
5 szoba
198 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft