Avico Greentop

Eladó családi ház
Vecsés

+ 15 kép 1/18
149 900 000 Ft149.9 M Ft 599 600 Ft/m2
5 szoba
250 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Karaszi Marcell
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vecsés egyik kedvelt utcájában eladó egy 2000-ben épült, kiváló állapotú, két utcáról is megközelíthető, teljesen alápincézett családi ház, két garázzsal, rendezett kerttel és hangulatos kerti tóval.

Az ingatlan elosztása ideális: 4 külön nyíló hálószoba, tágas nappali, nagy ablakos, étkezős konyha, valamint 2 fürdőszoba biztosítja a kényelmet. Nagycsaládosoknak vagy több generáció számára is remek választás.

Főbb jellemzők:
• világos, jól kihasználható terek
• redőnyös, műanyag nyílászárók
• fűtés: gázkazán + vegyes tüzelésű kazán
• teljes pince, sokrétű felhasználási lehetőséggel
• gondozott, szeparált kert pihenéshez, grillezéshez

Stabil szerkezetű, folyamatosan karbantartott ingatlan, kiváló lokációban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
600 e Ft
782 e Ft 23%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
149.9 M Ft m Ft
145.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Vecsés, Küküllői utca
Eladó családi ház

Vecsés

149 M Ft
9 szoba
315 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

124.9 M Ft
4 szoba
143 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

299.9 M Ft
1 szoba
505 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

290 M Ft
11 + 2 szoba
315 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés, Teréz utca
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²